Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen korban kell bulizni járni?

Milyen korban kell bulizni járni?

Figyelt kérdés

Én 15-17 éves korom között kibuliztam magam, akkor elég sokat jártam. Majd egyre ritkultak az alkalmak. Most 19 éves vagyok, munka és tanulás mellett a hátam közepére sem kívánom az egészet. Szerintem ha nem lennék mindig fáradt, akkor se lenne nagyon másként.

Egy barátnőm mindig nyaggat, hogy menjek vele. Ő akkor kezdett el bulizni járni, amikor én abbahagytam.

Így belegondolva nem biztos, hogy normális az, hogy 15 évesen éltem a fénykoromat :D Vagy igen?


2018. júl. 18. 22:44
 1/2 anonim válasza:
Én 16-19 éves korom között kibuliztam magamat. Akkor volt életemben a legjobb baráti köröm. Érettségi után az ország másik végébe kerültem egyetemre, ott is voltak új barátok, meg bulik, de már közel se vonzott annyira, már nem volt ugyan az a feeling. Szóval igen, van ilyen. 😊
2018. júl. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem amikor jól esik.. meg egyéni kinek milyen hosszú ideig tart. Nálam 15-19 éves korom volt a csúcs. Aztán 22 évesen újra egyre sűrűbben indultam el az éjszakába (dolgoztam én is), majd 25 évesen férjhez mentem. Tesóm pl 16 éves kora óta bulizik, kihagyott 3 évet 20-23 évesen, most meg 25.

Arra azért te se vegyél mérget, hogy ennyi volt. :) de lehet, hogy tényleg nem lesz rá igényed, normális mindkét eset. (Meg az is normális szerintem ha valaki 15 évesen kezdi meg az is, ha 17-18..)

2018. júl. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!