Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Instagramon hogyan követik be...

Instagramon hogyan követik be az embert többen, ha privát a fiók vagy ha nyilvános?

Figyelt kérdés

Mindkettő mellett vannak érvek.

Privát: be kell kövessen, ha látni akarja a képeid, de ha épp rossz a profilképed, vagy lusta ahhoz, hogy bekövessen, akkor inkább nem fog bekövetni.


Nyilvános: ha látja a képeid, és tetszenek az illetőnek, akkor könnyebben követ be. Viszont így, hogy követés nélkül látja, nincs rákénszerítve arra, hogy bekövessen, hiába tetszenek a képeid.


Kb. Hasonló súlyuak az érvek ellenérvek, de úgy általában, ha a gyakorlatot és az emberi pszichológiát nézzük, melyik éri meg jobban, ha sok követőt szeretnénk?



2018. júl. 20. 00:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Én privát vagyok. De egyik sem jobb a másiknál ebből a szempontból hogy melyiknél követnek be többen,hisz ha privát vagy aztán feloldod neki megnézi a képeidet és ki is követhet utána.
2018. júl. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
En ugy tapasztaltam, hogy aki ismertebb, vagyis sok a baratja meg ilyenek azok privatak es sok a kovetojuk, pedig a kepeik nem valami jok.. en sokszor cserelgetem, hogy privat vagy nyilvanos, de tobben kovetnek be ha nyilvanos:) (nincs tul sok pajtim)
2018. júl. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem akarom, hogy akárki kövessen. de ha te szeretnéd, szerintem akkor is legyél privát. Azért minden hülye ne kövessen már.
2018. dec. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!