Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az énekeseknek a színpadon...

Az énekeseknek a színpadon miért van rongy a nadrágjukban?

Figyelt kérdés
Tudom, hülye kérdés, de érdekel:D

2018. júl. 21. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
????????????????
2018. júl. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hiúságból kitömik, hogy nagyobbnak látsszon a 'felszerelésük'. Ez viszont meztelenül nem működik...
2018. júl. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az nem rongy, ami a nadrágjukban van.
2018. júl. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jaj neeem:D nem úgy, hanem mint itt is

( hirtelen nem találtam jobbat )

[link]

2018. júl. 24. 11:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Úgy írhattad volna, hogy a zsebükből lóg ki!

Ez a megfogalmazásod nagyon félreérthető!

2018. júl. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ennek jobban utánanéztem és érdekes dolgokat találtam. Amiy küldtél G-Eazy nek egy fekete kendő van a bal hátsózsebében. Egy pár perc google után(miután engem is érdekelt a dolog) rábukkantam. Ezek ilyen meleg/biszexuális színkódok. Tehàt ha a bal hàtsó zsebèben van akkor ő dominánsabb ha pedig a jobban akkor szubmisszív. A szín pedig a fétist jelöli, a fekete éppe sèggel heavy SM ami magyarul annyit tesz hogy erős szadó mazó. a googleban úgy kereshetsz rá hogy "black hanky in right pocket" ott van egy táblàzat is.
2018. júl. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!