Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van nálatok olyan akit zavarja...

Van nálatok olyan akit zavarja, hogy nem írt vissza a csoportból két napja a facebookon? És miért nem szeretjük az ilyen fajtát aki a kérdéseinkre nem ír választ?

Figyelt kérdés

2018. júl. 22. 16:40
 1/1 anonim válasza:

Az egó...

Es egy pelda: Delutanra mentem melozni, az illeto azutan irt h en elindultam otthonrol. Akkoriban nem volt olyan telo amivel rendesen netezni lehetett volna. Hazaertem hajnalban, ujabb iras fogadott h megis hogy kepzelem h nem irok vissza...

Az emberek turelmetlenek, a tobbseg egoista (nem torodnek masokkal, csak sajat magukkal), es nagyon szeretnek megsertodni mert aki megsertodik, az ugy erzi h igaza van. A masok elott kiabalas is azert van mert akkor az illeto ugy erzi h masok latjak h neki van igaza.

Szamomra a megoldas:

1. Jelezni az illetonek h elszallt az egoja.

2. Nem kell torodni vele.

2018. júl. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!