Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egy blogot keresek de elfelejt...

Egy blogot keresek de elfelejtettem a sztori címét?

Figyelt kérdés

Még annó 3-4 évvel ezelőtt olvastam egy sztorit egy csajnak a blogján ami azóta könyvként is megjelent de teljesen elfelejtettem a címét. Annyi a lényege hogy (ha jól emlékszem) Matt és egy lány kiskorukban nagyon jó barátok voltak de a lánynak el kellett költöznie, jó pár évvel később a lány odaköltözik ahol Matt lakik és jelentkezik a családjukhoz csőszködni , aztán ismeri meg újra mattet , újra egymásba szeretnek. stbstb

Na most ennek 2 része van a másodikban szakítanak de matt családja elmegy nyaralni és ott is összefutnak (azt hiszem hawaiion) és ott újra egymásba szeretnek.Ez így nagyon klisén hangzik de a sztori alapvetően jó annak aki esetleg nem ismerné , aki meg ráismert egy hatalmas követ venne le a szívemről mert egyszerűen sehogy se találok rá! Előre is köszi ha valaki ráismer és megosztja velem



#blog #sztori #szerelmes sztorik
2018. júl. 23. 23:46
 1/3 A kérdező kommentje:
Beugrott hogy a srác annó félt a sötét szűk helyektől mert a bátyja bezárta egyszer oda és ott felejtette(?)/direkt nem engedte ki.Nem tudom ez segít e de hátha :C
2018. júl. 24. 00:03
 2/3 anonim ***** válasza:

Senkinek sem kellesz

Merengőn megtalálod

2018. aug. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Aaaaa nagyon köszönöm :D
2018. aug. 18. 03:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!