Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nincs egy jó magyar star wars...

Nincs egy jó magyar star wars videós?

Figyelt kérdés
Van starwarsakadémia, aki beszélni nem tud, starwarskisokos ugyanez, csak ő még téves infókat is közöl. Egy nézhető star warsszal foglalkozó csatorna jó lenne már.

2018. júl. 25. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Az általad linkelt 2 csatorna tökéletes.

Egyébként meg ha neked az ő előadásmódjuk nem felel meg, akkor tanulj meg angolul és ott a wookiepedia (én is onnan bővítem a "tudástáram")

Vagy kaminopedia, bár az elég kaotikus helyzetben van, sokszor nagyon nem magyaros az írásmód és kb semelyik lap sincs befejezve (ezért regisztráltam, és csináltam pár szerkesztést, pl a Hoth-ot én egyedül csináltam)

2018. júl. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha tudsz angolul, akkor a Star Wars Explained-et javaslom.


Amúgy a Star Wars Akadémiával szerintem nincs semmi probléma, a Star Wars Kisokos szerintem borzalmas.


De ha magyar forrásból sok Star Wars-os infót szeretnél, akkor csatlakozz a swsaga.hu fórumára

2018. aug. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!