Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért vannak feliratkozóim...

Miért vannak feliratkozóim YouTube-on, ha nincs feltöltve egy videóm sem?

Figyelt kérdés

Van egy profilképem, ami egy anime karakter, és 5 nyilvános lejátszási listám ami nem azért lett létrehozva, hogy mások nézzék, hanem, ha valamit újra meg akarok nézni, könnyebben megtaláljak, csak béna voltam, és nem titkosítottam. Meg úgy voltam vele: minek a titkosítás, úgyse nézi meg senki:D


Szóval szerintetek ez elég ok arra, hogy feliratkozzon valaki egy csatornára? Nem fura ez egy kicsit?



2018. aug. 2. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak :D gondolom lattak toled valami kommentet vagy a lejatszasi listaid tetszenek nekik. De az is elofordulhat ,hogy masra akartak feliratkozni ,csak a neved hasonlit az overe es nekedis animes keped van (ami nem ritka).
2018. aug. 3. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi!😁

Most megnyugodtam 😅

2018. aug. 3. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!