Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Egyéb kérdések

A kérdés

Ki mit vár az idei Corvinus Közgáz gólyatábortól?

Elég sok rémsztorit olvastam/hallottam és kezdem kicsit megbánni, hogy jelentkeztem. Hátha idén másabb lesz :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: gólyatábor, gólyatábor 2018, közgáz, Corvinus

aug. 10. 12:18  Privát üzenet  

A válaszok

Ja készülj az üvegezésre és a nudizzunk együtt programokra?!

Minden tábor más, minden a résztvevőktől is függ. Újgazdagok elkényeztetett kölykei a hangadók, de velük ne foglalkozz.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont aug. 10. 13:51 Privát üzenet
Én is hasonlóan vagyok, ha most kéne jelentkeznem nem biztos hogy jelentkeznének, de már mindegy majd kiderül milyen lesz max ha nagyon rossz akkor irány haza.

A válaszíró 33%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont aug. 11. 12:52 Privát üzenet
milyen rémsztorik? 😱😱 tudsz mesélni, mert én nem hallottam semmiről? 😏 én nagyon-nagyon várom, meg az egyetemet is, szerintem biztos kihagyhatatlan élmény és az élet egyik legjobb része kezdődik most 😄

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont aug. 11. 20:22 Privát üzenet

Minden hozzáállás kérdése.

Ha jól akarod magad érezni akkor jól is fogod :)

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont aug. 11. 23:05 Privát üzenet
Ha csakis az érdekel, hány csajt tudnál lefektetni, akkor ne ott próbálkozz. Ugyanis a gólyatábor minden ellenkező híreszteléssel szemben nem prostibuli. Voltak ilyen esetek, de minden ilyen a rendőrségen, bíróságon végződött.

# 5/9Időpont aug. 13. 11:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

lány vagyok, és nem, pont az ilyen eseteket akarom elkerülni :)

# 6/9Időpont aug. 13. 18:03 Privát üzenet
Sátorba bemásztak részegen, rá a bent alvókra, ez velünk is megesett. Egy biztos: ne bolyongj egyedül, sötétben főleg nem. Ha meggondoltad magad, nem kötelező elmenni. Amit ott hivatalosan közölnek, azt a netem is megtalálod.

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont aug. 16. 11:58 Privát üzenet
Elmentél végül? Elkaptad a vírust? Sok gólyát vittek kórházba.

# 8/9Időpont aug. 25. 19:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

igen, én baromira élveztem :D nem bántam meg

szerencsére én másik táborhelyen voltam, de barátnőm elkapta :(

# 9/9Időpont aug. 26. 13:17 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Meg szeretnék mászni egy épületet Budapesten. Ha rajtakapnak, milyen büntetést kapok?
Gólyatáborral kapcsolatos vicces, érdekes történetek?
Budapesti Corvinus Egyetem Közgazdaság Tudományi Kar?
Ha asztalt szeretnék foglalni a Corvinus Café-ba, az pénzbe kerül? Vagy le kell fogyasztani egy bizonyos összeget?
Corvinus gólyatábora?
Van még KGB12 jegy?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!