Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ki mit vár az idei Corvinus...

Ki mit vár az idei Corvinus Közgáz gólyatábortól?

Figyelt kérdés
Elég sok rémsztorit olvastam/hallottam és kezdem kicsit megbánni, hogy jelentkeztem. Hátha idén másabb lesz :)

#Corvinus #gólyatábor #közgáz #gólyatábor 2018
2018. aug. 10. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Ja készülj az üvegezésre és a nudizzunk együtt programokra?!

Minden tábor más, minden a résztvevőktől is függ. Újgazdagok elkényeztetett kölykei a hangadók, de velük ne foglalkozz.

2018. aug. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én is hasonlóan vagyok, ha most kéne jelentkeznem nem biztos hogy jelentkeznének, de már mindegy majd kiderül milyen lesz max ha nagyon rossz akkor irány haza.
2018. aug. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
milyen rémsztorik? 😱😱 tudsz mesélni, mert én nem hallottam semmiről? 😏 én nagyon-nagyon várom, meg az egyetemet is, szerintem biztos kihagyhatatlan élmény és az élet egyik legjobb része kezdődik most 😄
2018. aug. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Minden hozzáállás kérdése.

Ha jól akarod magad érezni akkor jól is fogod :)

2018. aug. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha csakis az érdekel, hány csajt tudnál lefektetni, akkor ne ott próbálkozz. Ugyanis a gólyatábor minden ellenkező híreszteléssel szemben nem prostibuli. Voltak ilyen esetek, de minden ilyen a rendőrségen, bíróságon végződött.
2018. aug. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
lány vagyok, és nem, pont az ilyen eseteket akarom elkerülni :)
2018. aug. 13. 18:03
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Sátorba bemásztak részegen, rá a bent alvókra, ez velünk is megesett. Egy biztos: ne bolyongj egyedül, sötétben főleg nem. Ha meggondoltad magad, nem kötelező elmenni. Amit ott hivatalosan közölnek, azt a netem is megtalálod.
2018. aug. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elmentél végül? Elkaptad a vírust? Sok gólyát vittek kórházba.
2018. aug. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

igen, én baromira élveztem :D nem bántam meg

szerencsére én másik táborhelyen voltam, de barátnőm elkapta :(

2018. aug. 26. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!