Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » SZTE Pszichológus Gólyatáborba...

SZTE Pszichológus Gólyatáborba érdemes szerintetek elmennem?

Figyelt kérdés

Valakinek saját tapasztalata? Más gólyatáboros tapasztalat is érdekel.

Amúgy alapjáraton kicsit zárkózottabb ember vagyok, nem tudom, hogy élvezném-e.



2018. aug. 10. 14:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én se vagyok az a bulizós típus, de azért gólyatáborba elmentem, hisz az az ismerkedésről szól. Nálunk elég sok volt az alkohol de előre sejtettem amúgy (a gólyatáborok gyakran ilyenek), én meg nem iszom, emiatt is kételkedtem, hogy jól fogom e magam érezni. De aztán voltak persze mások is akik nem ilyen ivósak, meg azért voltak normális programok is. Szerintem azért éri meg elmenni, mert elég könnyű ismerkedni, és a felsőbb évesek sok infót tudnak megosztani az egyetemről. Sajnálom, hogy manapság mindenhol az alkohol van középpontban és az egy alap szükséglet a legtöbbeknek, de biztos van olyan gólyatábor ami nem erről szól. Meg azért így is élvezhető volt, csak nem szabad bezárkózni, nyugodtan nyílj ki, szinte senki nem ismer senkit szóval mások is olyan "elvesztettek" az elején mint te.
2018. aug. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!