Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi youtube csatornákról?

Figyelt kérdés
Kérlek bennetek hogy mindegyiknél érveljetek hogy miért szeretitek/nem szeretitek szóval: TheVR,Szalay Isti,Videómánia,Játékpartizán(FreddyD),Éjjeli Vakond,The Covery,Cinemassacre(James Rolfe alias Angry Video Game Nerd),Hollywoodnewsagency,Baaadmovies,Pingvinharcos,Otherworld,Radics Peti,TheVR Tech,Justvidman,Walrusz,Metalexovics

2018. aug. 14. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
24%

TheVR - átlag alatti gamer csatorna, mi a VR-ra alapozta a létét, de az meg halva született.


Szalay Isti - fingom sincs, mi ez, nem fogom csak azért kikeresni, hogy véleményem legyen róla.


Videómánia - kezdetben jó volt, de már egy bő fél évtizede szart sem ér.


Játékpartizán(FreddyD) - Már lassan egy évtizede effektíve nem létezik. A 2000-es évek második felében vákuumba jött, és újranézve a videóit, nem olyan jó, mint emlékeztem rá.


Éjjeli Vakond,The Covery, - fingom sincs, mi ez, nem fogom csak azért kikeresni, hogy véleményem legyen róla.


Cinemassacre(James Rolfe alias Angry Video Game Nerd) - sosem értettem, mit esznek rajta. Nincs humora és a játékok, amikkel játszik sem relevánsak.


Hollywoodnewsagency - hasonló pályát futott be, mint a Videómánia. Évek óta nem láttam videóját.


Baaadmovies - ugyanaz, mint FreddyD, csak ők még aktívak.


Pingvinharcos - fingom sincs, mi ez, nem fogom csak azért kikeresni, hogy véleményem legyen róla.


Otherworld - A TheVR-nál kicsit jobb gamer csatorna. Kezdetben elég szarok voltak, aztán volt egy felszálló águk, amikor például a Retroworld videóikkal érdemi tartalmat is szolgáltattak, most megint elég szarok.


Radics Peti - fingom sincs, mi ez, nem fogom csak azért kikeresni, hogy véleményem legyen róla.


TheVR Tech - a másik csatornájuk alapján szarok rá kategória.


Justvidman - még egy megszűnt csatorna, ez legalább a csúcson maradt abba.


Walrusz,Metalexovics - fingom sincs, mi ez, nem fogom csak azért kikeresni, hogy véleményem legyen róla.

2018. aug. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezek közul

Éjjeli vakond,otherworld, baaad movies, FreddyD. cinemasscare, justvidman, metalexovics akiket tartok valamire


Radics, pingvinharcos, Covery, walrusz akiket elismerek de nem nézem őket


TheVR és Videománia kezdetben jó volt aztán lesüllyedt


Hollywood H. Ü. , Szalai Kezdettől fogva unszimpatikus volt



Akiket torolnék azok az U

2018. aug. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*Akiket torolnék azok az unfield félék
2018. aug. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak a Cinemassacre-t ismerem jobban. James Rolfe-ot kedvelem, szórakoztató és tartalmas videókat tud készíteni azokról a témákról, amik iránt lelkesedik. Amikor nem valamelyik figuráját játssza, önmagát adja és normális ember módjára beszél. Főleg retro filmes vagy sorozatos bemutatóit szeretem, és a régebbi AVGN részek is szórakoztatók. Jó, hogy van egy ilyen net-híresség, aki megadja a kellő tiszteletet a kevésbé híres vagy B kategóriás alkotásoknak és készítőiknek ahelyett, hogy mindig csak az aktualitásokkal foglalkozna.


Az egyik gond vele, hogy nagyon a 80-as évek rabja, és az ismeretkörén kívül eső dolgokról nyögvenyelősen beszél. A szívéhez közel álló témákról is sokszor nagyon kezdőszintű ismeretei vannak. De legalább nem is próbálja magát valami szakértőnek beállítani.

A másik, hogy az AVGN már régóta ellaposodott. A csatorna tartalmából látszik, hogy mással szeretne foglalkozni, már nem teszi oda magát, hanem csak kényszerből folytatja a sorozatot. Az AVGN eleve sem volt valami magas színvonalú, de régen még a leggyengébb poénokat is fel tudta dobni az előadásmóddal. Ma már olyan, mint egy gyenge utánzat. Úgy tudom, már alig veszi ki a részét az írásból, csak felolvassa az elé rakott szöveget. Eladta magát, más poénjait mondja fel.

Azt sem igazán értem, hogy honnan került elő ez a sok új faszi, akik szinte minden videóba betolakodnak. Gondolom, hogy mivel Rolfe sok mással is foglalkozik, velük kell kitöltetnie a csatornát.

2018. szept. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!