Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Sziget fesztivál 2019 valaki?

Sziget fesztivál 2019 valaki?

Figyelt kérdés

Tudom még bőven van idő addig, az idei is most ért véget, de én szeretnék menni jövőre, csak nem tudom, hogy megy ez... valaki aki jártas ebben segítene?


-mikor kezdik el (kb) árusítani a jegyeket/bérleteket?

-mennyi a hetijegy (kb)?

-én hetijegyet akarok majd, de hogy megy ennek az egésznek a megvásárlása? Azt tudom, hogy neten keresztül, de hallottam hogy vmit ki kell nyomtatni, de nem muszáj stb...

Szóval valaki aki jártas ebben írja már le ezeket. + nagyon örülnék ha írna még plusz dolgokat a szigetről:)))



2018. aug. 16. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:

- Januárban szokott indulni a jegyértékesítés.

- Egy 7 napos bérlet 80-100 ezer kb. 80 ezer akkor, ha első körben vásárolsz.

- A Sziget honlapján tudod megvenni, aztán e-mailben megkapod magát a jegyet, amin szerepel egy QR kód is, amit leolvasnak. Ezt nem muszáj kinyomtatni, hanem mobilon is be tudod mutatni.

2018. aug. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! :)
2018. aug. 17. 01:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Az #1es valaszado elegge pontatlan!

A meexnel dolgozom, es ha diak vagy, rajtunk keresztul kb 50ezer forintert (felaron) vehetsz berletet meg iden osszel! Irj ram privatba, ha szeretned facebookon felvehetjuk a kapcsolatot es segitek neked szivesen!

2018. aug. 17. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Október 1-jén kezdik árusítani a jegyeket
2018. szept. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!