Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miben volt? Valaki meg tudja...

Miben volt? Valaki meg tudja mondani, milyen filmben, sorozatban vagy könyvben szerepelt az inside out mondat? (nem agymanók)

Figyelt kérdés
Néztem régebben sorozatokat és olvastam könyveket. Most eszembe jutott egy részlet, és nem tudok rájönni miben volt. Valamilyen problémára kerestek megoldást, folyton csak azt mondták, mielőtt rájöttek, hogy "inside out", azaz kifordítva, vagy valami ilyesmi. Ha jól emlékszek a térkép volt fordítva, vagy a világ, bár fogalmam sincs, hogy ez hogyan lehetséges. Mivel angolul van, így gondolom angolul néztem, így nagyobb a sorozat vagy film esélye, mint a könyvé. Ha van valami tipped, kérlek írj. Köszönöm.

2018. aug. 16. 22:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem inside out, hanem upside down! A Stranger Things-ben magyarázták így a másik világot. Eltűnt Will, és a laboratóriumból szökött lány úgy próbálja elmagyarázni a három másik fiúnak, hogy hova lett, hogy megfordítja a D&D játéktábláját, és rárakja a bábut, amivel Will szokott játszani.
2018. aug. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!