Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Bochkor Gábort miért tartják...

Bochkor Gábort miért tartják sokan művelt embernek?

Figyelt kérdés

Többször hallottam már olyan véleményt, hogy nagyon művelt és értelmes.

Az irodában mindig az Önindítóra kapcsolják, így hallgatnom kell.

Rövid távon szórakoztató, de sokszor hihetetlen hülyeségeket hord össze.



2018. aug. 23. 09:45
 1/4 anonim válasza:
94%

Az az ember egy hulladék.

Számtalanszor lejáratta már magát(ugye a fantáziált pofozkodás a vívónővel, vagy a karmester esete).

Fölösleges róla beszélni.

2018. aug. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem ezek az esetek kimaradtak. Csak azóta hallgatom rendszeresen, mióta itt dolgozom.
2018. aug. 24. 08:40
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

én is irodában vagyok kénytelen hallgatni a Retron futó csodás műsorukat.


Bochkornál már csak betelefonáló félnótások kínosabbak: "olyan művelt vagy, Bocsi, "sziasztok Istenek".


Bochkor múltkor kifejtette, hogy az átlagnál magasabb az IQ-ja. nyilván :D


a műveltség az más, de nekem teljesen átlagos képességű embernek tűnik, annyi, hogy Németországban megtanult angolul, németül, de am egy korlátolt, fogalmatlan ember jó nagy arccal.

2021. febr. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Folytatva az 1-es válaszolót:

Bochkorék ma azon poénkodtak, hogy egy sziámi ikerpár hogyan váltana a kocsiban, pár hete meg azzal büszkélkedett, hogy nem érdekli a természetvédelem. De amúgy volt már minden, transzneműeken való élcelődés, biciklisek állandó szidása, „hahaha kint felejtettem télen a növényeket, nem baj, veszek újakat”

Tényleg egy emberi hulladék az az ember, és engem őszintén meglep, hogy még nem verték meg. Esetleg Shane Tusupnak valaki szólhatna…

2023. febr. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!