Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért lett ekkora divat a...

Miért lett ekkora divat a kipécézés a magyar youtuben?

Figyelt kérdés
Azt látom, hogy van ez a rendkívül álszent, és igénytelen itthoni youtube közönség, akiknek ez a hobbijuk, hogy időszakonként kiragadnak valakit, és elkezdenek alázó, sértegető, fröcsögő videókat csinálni róluk. Tavaly nyáron kezdődött ez el igazán a Szabyest drámával. Nála még mondjuk talán értettem is, hogy miért akasztja ki az embereket mert én is vállalhatatlannak tartom a megnyilvánulásait. De aztán jött október környékén Dazis, aztán év elején Dezső Bencét kezdte el fikázni mindenki. RBence is elég gyakran terítékre került, és most Székely Richárd az új áldozat akit a Dark Webes videója miatt aláznak szét olyan emberek is akik semmivel sem csinálnak tartalmasabb videókat. Egyre több a rant videós, az önjelölt megmondóemberek, a bunkó yotube forradalmárok akik csak a rosszindulatot ontják ki magukból. De a legszánalmasabb az amikor például SelChris mond negatív véleményt Dezső Bencéről. Ez olyan mintha az egyik bankrabló szidná a másikat, hogy milyen rossz dolog ez amit csinál. Nem igazán értem, hogy miért jó ez.

2018. aug. 27. 00:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezek populáris csatornák -> ami populáris, az fos. Az emberek szeretik a fost.

Egyszerűen ne nézd őket, inkább olvass valamit :)

2018. aug. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Dazist bőven jogos fikázni, senkit nem érdekel ahogy vonaglik rajta egy luvnya.
2018. aug. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért vesztegetné egyáltalán bárki a magyar youtube-ra az idejét? Egy kezemen össze tudon számolni az igényes tartalomgyártókat és a javuk ma már azoknak sem aktív.
2018. aug. 27. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat, egyébként az első mondatomban közönség helyett közösséget akartam írni, ami a videós réteget jelenti.
2018. szept. 9. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!