Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért olyan nagy dolog, hogy...

Miért olyan nagy dolog, hogy nem iszok 16 évesen?

Figyelt kérdés

Az osztálytársaim jelentős része, és pár barátom igencsak szokott vedelni (igen, vedelni, nem inni mértékkel). Volt, hogy felmerült egy xy személlyel való beszélgetés során, hogy én nem szeretek inni mint az állat, és csak nagyon ritkán iszok nagyon kicsit. Erre jött, hogy csak azért mondom ezt, mert a szüleim nem engedik meg hogy mennyire elmaradott vagyok.

Pedig szerintem csak fiatal...


Akkor én vagyok a különcke?



2018. szept. 9. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
2018. szept. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Én is voltam így.Mindenki maga dönti el, iszik vagy nem.Azt is hogy mennyit.Ha az osztálytársaid isznak mint a kefekötő, az sokat elárul róluk.
2018. szept. 10. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy állandóan tépsz, nem esik jól a pia! :)
2018. szept. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Az az "elmaradott", aki azt kérdezi, hogy miért nem iszol.

De letudhatod, hogy közlöd, "másnapos vagyok". :)

2018. szept. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%

Én 19 éves koromig nem ittam egy kortyot sem, utána viszont ahogy megkóstoltam, szép lassan alkoholista lettem. Most már azzal küzdök hogy ne igyak túl sokat.

25/F

2018. szept. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!