Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » HARRY POTTER Nektek ki a...

Saturnus27 kérdése:

HARRY POTTER Nektek ki a kedvenc tanarotok, griffendelesetek, mardekarosotok, lányszereplőtök könyvetek?

Figyelt kérdés
Nekem: lupin harry pency hermione a főnix rendje. Am csak en vagyok az 1 etlen akinek nem piton hermione draco es hermione meg az azkabani fogoly a kedvencem.csak en vagyok az 1etlen aki utalja pitont?

2018. szept. 16. 19:39
1 2
 1/12 Metionin ***** válasza:
95%

Piton

nincs (Ha McGalagony számít akkor ő)

nincs

Luna Lovegood

A félvér herceg

2018. szept. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kedvenc tanár Minerva, kedvenc griffendéles Neville, kedvenc mardekáros Draco, kedvenc lányszereplő Luna, kedvenc könyvem meg a Félvér Herceg, ami 5 nyelven van meg nekem. Pitont nem szívleltem az elején, de a vége felé megszerettem. Most már másként nézek rá, mint eddig.
2018. szept. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
94%

Piton <3

Weasley ikrek

Hm... oké, lehet megint Piton?

Luna

Nem tudok választani a könyvek közül.

2018. szept. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Lupin, Weasley ikrek, Draco, Luna és Ginny. A kedvenc részem pedig az Azkabani fogoly. Piton nekem olyan karakter, akit egyformán utálok és szeretek is, de mindenképp az egyik legfontosabb szereplő.
2018. szept. 17. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

Tanár: Lupin és Piton

Griffendéles: Fred&George és Neville (nem tudok választani😂)

Mardekáros: Draco

Lányszereplő: Hermione

Könyv: Azkabani fogoly


Pitont én is imádom egy magyon meghatározó karakter, de teljesen megértem ha te nem.

2018. szept. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Tanár: Lupin

Griffendél: Lupin és Sirius, ha gyerek kell...talán Hermione vagy az ikrek

Mardekár: Scorpius Malfoy! (8. kötet), az eredeti szériából Piton

Lányszereplő: Első perctől, ahogy megjelent N. Tonks! Ha, gyerek kell...Hermione

Kedvenc könyv (és film is): Azkabani Fogoly és a Főnix Rendje! Ha mindenképp választanom kell a kettő közül, akkor hosszas tépelődés után, talán a Főnix Rendje, de nehéz szívvel, mert nagyjából egyformán kedvelem őket és talán csak a pillanati hangulatomtól függ, hogy melyiket nevezem ki jobbnak.

Pitonról: Nem utálom, (bocsi) még ha nem is a kedvenc karakterem. Voltak jó pillanatai, mondhatni kedveltem és Alan Rickman szerintem nagyszerűen játszotta. Én úgy gondolom a játéka sokat hozzá tett, a karakter széleskörű pozitív megítéléséhez) Félreértés ne essék, nem csak a filmekre hagyatkozom, olvastam az összes könyvet. A HP világát jól ismerem.

2018. szept. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Raven :) válasza:
100%

Tanár: McGalagony és Lupin

Griffendéles: Neville és Harry

Mardekáros: Draco

Lány szereplő: Azt hiszem, Luna és Tonks. őket nagyon bírom :D

Könyv: Jó kérdés. Talán a Harry Potter és az Azkabani fogoly :P

2018. szept. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi😘 mint kiderült mindenki imadja a felver herceget csak en utalom h..😐😕am a cool tvn vasarnap 20.30kor azkabani fogoly jovó het vasarnap 20.30 fonix rendje
2018. nov. 3. 08:23
 9/12 anonim ***** válasza:
Piton, az első perctől hasonlít az egyik kémia tanár ismerősömre.
2019. febr. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
McGalagony, George, Narcissa Malfoy, Hermione, A félv3r herceg
2021. ápr. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!