Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egyik fajta fotópályázatra...

Egyik fajta fotópályázatra beküldött képeket be lehet küldeni másik pályázatra is?

Figyelt kérdés
Egyik részletes leírásában sem találtam, hogy ne lenne szabad... Köszi előre is :)

2018. szept. 18. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Törvény nem tiltja. Az adott pályázatok szabályzatát kell elolvasni és értelmezni.
2018. szept. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

ha a pályázat kiírásában nem írják, hogy csak még nem publikált, más pályázaton nem nevezett, vagy más pályázaton nem nyert képekkel lehet pályázni, akkor nincs akadálya.

szerintem általában nem szoktak ilyen kitételt tenni, leglaábbis ilyet nem nagyon szoktam látni, de nem lehetetlen.


arra viszont érdemes nagyon odafigyelni, hogy mire adsz jogot a nevezéssel a pályázat szervezőinek, mert egy csomó pályázat csak arról szól, hogy így szereznek ingyen képeket:

[link]

2018. szept. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2018. szept. 21. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!