Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Debreceni egyetemisták! A...

Debreceni egyetemisták! A YouDay napján van tanítás, vannak órák az egyetemen?

Figyelt kérdés
A délelőtti programok miatt kérdezem.

2018. szept. 20. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
Nincsenek.
2018. szept. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%

14:00-tól van oktatási szünet.

Előtte nyílván van oktatás, ha külön nem értesít másról a tanár titeket élőben vagy neptunon.

2018. szept. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
72%

Nem értem, hogy miért ment a lepontozás a válaszomra.

Nekünk konkrétan ezt a levelet küldték ki, és ez van benne, kimásolom:

"Kedves Hallgatók!


Tájékoztatlak benneteket, hogy a főépület III. terem felújítási munkálatai még nem értek véget, ezért szerdán (09.19-én) a főépület I. termében tartjuk az órát, a kezdési idő változatlan: 16:00 óra.


A félévi előadások sorrendjében némi módosítás történt. Szerdán én tartom majd meg az első előadást Periféria térségekből érkező gyermekek és fiatalok az oktatásban címmel. Ezen az órán lesz lehetőségetek feltenni a félév teljesítésével kapcsolatos kérdéseiteket is.


A YouDay napján (09. 26-án) 14:00 után tanításmentes időszak van az egyetemünkön, így mi sem tartunk előadást a kurzus keretében.


Üdvözlettel: Molnár Éva"



Tehát 14-órától lesz tanításmentes időszak.


Természetesen tudom, hogy miért megy a lepontozás, mivel évről évre vannak olyan emberek akik élvezik a káoszt, a félrevezetést, és direkt csalárd módon a facebookon is és minden lehetséges portálon terjesztik az álhíreket, hogy........ ez a kipontozott rész szabadon betölthető, hogy mit nyernek ezzel.

Mondjuk az egyetem sem teper az információk közlésében.

2018. szept. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!