Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy bármilyen...

Miért van az, hogy bármilyen történetet írok, az már SzJG koppintás?

Figyelt kérdés

Wattpados "író" vagyok. Májusban elkezdtem egy történetet írni, amelyben egy lány beleszeret egy menő fiúba első látásra. Talán ez egyezik a Szent Johanna Gimivel, de egyébként semmi más!

Már vagy huszonöt "SzJG copy", "hasonlít az SzJG-re", "SzJG másolat" kommentet kaptam.

Mindig odateszem magam, amikor írok, átellenőrzőm, odafigyelek a helyesírásra és a realitásra, erre pedig ezt kapom. Mindezt úgy, hogy már meghaladtam a 150 részt is, és az ilyet kommentelők nagy része maximum a 15. részig olvasta a sztorit...



2018. szept. 22. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én annak idején írtam egy Vissza a jövőbe kopit, ami elsőre nekem se tűnt fel.

Nagyon szépen a tudatalatti a saját szám íze szerint alakította, félelmetes volt. :)

2018. szept. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi a neve a storynak? Szívesen megnézném
2018. szept. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem Leiner Laura találta ki a "népszerűtlen lány-menő fiú" felállást, ez már egy ősrégi klisé, amit már ezerszer megírtak.
2018. szept. 23. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindig van egy aktuális kedvenc izé ami után minden csak koppintás lehet.

Nyugodj meg ha mágusokról írnál akármi lesz benne valaki vinnyogna hogy "de az harry potter koppintááááááááááááás"

2018. szept. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Szerintem Wattpadon legtöbben úgy írnak, hogy minden elolvasott könyvből egy kis "copy"-t lopnak, vesznek el. Az ilyenekkel ne foglalkozz. Nem kedvelők. Utálók mindig lesznek.
2018. okt. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!