Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyik Roxforti házba tartozol?

Melyik Roxforti házba tartozol?

Figyelt kérdés
2018. szept. 23. 11:49
 1/9 anonim ***** válasza:
A Pottermore (ez J. K. Rowling hivatalosabb Harry Potter oldala) szerint Mardekáros vagyok, bár más oldalak szerint Hollóhátos vagy Griffendéles vagyok.
2018. szept. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én a Pottermore szerint Hugrabugos.:)


Akkor a mi hálókörletünk van a legközelebb egymáshoz.:))))))))))))

2018. szept. 23. 14:31
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Azt mondják a Mardekár és a Hugrabug a leghalálosabb kombináció. ;)
2018. szept. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is hugrás vagyok :D Nekem elég volt elolvasnom a süveg mondókáját és egyből tudtam, hogy én is a sárga borzok közé tartozom.
2018. szept. 24. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden egyes teszten Hugrabug :D
2018. szept. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jól összegyűltünk! :D
2018. szept. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mert a könyvben a másik három házhoz mennek a bátrak, ravaszak, okosak, a hugrabugba meg a krumplik, csak Rowling azt hiszem nem gondolta át a valós tinik között ezek mekkora arányban oszlanak el :D
2018. szept. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom,hogy nevessek,vagy dühöngjek az ostoba előítéleteken,ami minket hugrabugosokat ér.

Semelyik ember nem csak ez vagy az.

Mi hugrabugosok ugyanolyan bátrak tudunk lenni,mint a Griffendélesek,vannak köztünk akiknek fontos az előmenetelünk,rettentően sok köztünk az okos.


Én pl.dacára annak,hogy Hugrabugos vagyok,szoktam rettentően cifrán beszélni,vagy durván viselkedni.

Ha pl.különösen rossz napom van,akkor is próbálok kedves lenni,de ha húzod az agyam,akkor menekülj!!!!!!!!De akárcsak a mardekárosoknak,nekem is nagyon fontos,hogy vigyem valamire az életben.Nem vagyok minden áron törtető,de kizártnak tartom,hogy az összes mardekár törtető lenne.

Azért mert valaki szeretne feljebb jutni a ranglétrán,attól még nem rossz ember.

A jövőnk bebiztosítása minden,csak nem rossz.


Cedrick Diggory krumpli volt?

Vagy Tonks?

Vagy Göthe Salmander?

Tonks és Göthe az egyik legmenőbb karakterek a HP univerzumból.

Cedrick okos volt,bátor.Mégis hugrabugos volt.

Vajon miért?

Mert szerinted a szorgalmas,kedves,hűséges emberek azok krumplik?


A hugrabug és a mardekár a két legrosszabbul megítélt házak.


De pl.az egyik legjobb fej tanár Lumpsluck is mardekáros volt.

És imádnivaló volt az az ember.:)


Amúgy visszatérve még a hugrabugosokra.

A mi házunkban is akadtak p..csfejek.

Lásd:Zacharias Smith(mondjuk azt,hogy nem csak engem idegesített,hanem kb.mindenkit maga körül).,vagy ott van az az eset,amikor Harry párszaszóul beszél és azt hiszik ő uszította azt a viperát Justin Finch-Fletchley-re,akkor mégcsak nem is hagyják,hogy Harry kimagyarázza magát.

Nem érdekli őket.

Vagy amikor a Hugrabugosok is beszállnak Harry kifigurázására,amikor az ő nevét is kidobja a serleg.

Szóval,mi is csak emberek vagyunk.

:)


Én pont az ilyen előítéletek miatt utáltam eleinte,hogy hugrabugos vagyok,és egy idő után beleszerettem a saját házamba.

Ma már tetkót tervezek az alkaromra,egy akkora borzzal,mint a fejem.:D

2018. szept. 25. 12:49
 9/9 anonim válasza:
Ha nem tartozom egyikhez sem akkor, házon kívüli lennék?
2018. okt. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!