Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Youtube-os Csani Csenölt...

Youtube-os Csani Csenölt szerinted is kihasználják a bátyai?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=cCyHbIL6EzU

6 éves, láthatóan lövése nincs róla, hogy mit mond. Nem is lehet. Vagy testvérei felírják neki a szöveget, vagy bemagolja.


2018. okt. 11. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Durva, szegény gyereknek rendesen torzítja a személyiségét egy ilyen dolog ilyen korban.


Én egy másik csatornát nézek ahol egy 5 gyerekes (pár hónapostól 14 évesig) család napi életét mutatják be, kvázi a kamera előtt élve az életüket (valami heti 4-5 videóval). Múltkor volt az egyik gyerek születésnapi ajándékbontása egy fél órás videóban úgy, hogy végig a pofájába volt nyomva a kamera, és mindent kommentelt meg véleményzett ahogy nyitogatta őket. Még rendesen sajnáltam, hogy ezeknek nincs valódi gyerekkora és magánélete, mert minden a kamerák előtt történik, ami megy fel utána a netre, és ugye meg kell játszani hogy mindig minden happy, mert ott az x-százezer néző meg az x-ezer komment.

2018. okt. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

Ez nem kihasználás még szerintem.


Igen valószínűleg felírják neki előre a szöveget és elmondatják vele. Voltak ismerőseim, akik a kistestvérükkel hasonlókat csináltak, de akkor még ezek nem voltak feltöltve videómegosztókra. Szóval ez valamii, amit mindenki csinál.


Látszik, hogy nem bánja, ráadásul a testvérei nagy szeretettel segítenek.

2020. jún. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!