Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen hobbit válasszak?

Milyen hobbit válasszak?

Figyelt kérdés
Sziasztok, sajnos évek óta úgy érzem, teljesen nem vagyok önmagam. Egyre többet ülök szabadidőmben is gép előtt, amit muszáj, itthon megcsinálom, pl. főzés, mosás stb, de nem érzem, hogy teljes az életem, bár van egy párom, akit imádok, de mikor dolgozik, és egyedül vagyok akkor inkább én is a munkába temetkezem, vagy nézek egy filmet. Ezt 2-3 éve érzem , hogy valami nagyon hiányzik az életemből. Már azt is felismertem, hogy ez egy hobbi, egy szenvedély, amit hiányolok, de nem tudom mi az. Próbáltam nagyon sok mindent, évekig zongoráztam, énekeltem, jártam színjátszókörbe, lovagoltam, jártam konditerembe, de egyik sem teljesített ki igazán. Olyan hobbit szeretnék, aminél érzem, hogy élek. Ami felszabadít. Gondoltam valami küzdősportra is, de ehhez meg túl szerencsétlen vagyok... Nem tudom, napok óta keresem a google-ben, hogy milyen hobbik léteznek, de nem igazán jutok dűlőre. Valakinek van ötlete?(lehet lesz olyan komment, hogy szüljek gyereket, de ezt egyelőre nem tervezzük, ilyeneket ne írjatok ) Köszönöm előre is, 25/L

2018. okt. 13. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Kisállat vagy gyerek?

Nekem cicám van, azóta nem unatkozok :)

2018. okt. 14. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
valami kreativ, alkotoi munka (rajzolas/iras)? ha van olyan film/sorozat, amit nagyon szeretsz, keszithetsz fanartot, fanfictiont is
2018. okt. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Első köszönöm, de írtam, hogy gyereket még nem tudunk vállalni a lakáskörülményeink miatt, illetve előbb esküvő van tervben. Állatot sem tudunk tartani, mert lakásban vagyunk. Második, jó ötlet, de sajnos nincs türelmem az ilyen alkotói munkákhoz, inkább valami olyasmi kéne, ahol mozoghatok :) Azóta is agyalok, és a kirándulás az tetszik, el is kezdtem hétvégén és kicsit éreztem is azt az érzést, hogy ez most nagyon jó, ez hiányzott :) de mindig azért nem tudsz elmenni valahová.
2018. okt. 20. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!