Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi volt a legcikibb dolog,...

Mi volt a legcikibb dolog, amit részegen csináltatok?

Figyelt kérdés
Én sztorim: tegnap este eldöntöttük pár barátommal, hogy elmegyünk korizni, és elötte kicsit alapoztunk (gyorsan ittam sokat) hát az biztos, hogy korizni nem tudtam xd), majd kesőbb az öltöző mosdójában kihánytam magam, de még mindig nagyon szarul voltam. Mikor mégre elindultunk a buszra, hogy hazamenjük (kb 22 orakor), fellszálltam a buszra, kaptam egy vödröt és 2 perc mulva elhánytam magam....majd a legjobb barátnőm apja vitt haza és kiderült, hogy rengeteg ismrőssel beszéltrm, ami persze teljes filmszakadás. És most fekszem az ágyban, lüktető fejjel, de kíváncsi vagyok, hogy nem csak én voltam e ennyire szeretncsétlen. :D

2018. okt. 14. 06:58
 1/5 anonim ***** válasza:
vettem instagramra követőket és bannoltak. részegen.
2018. okt. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Izgi...😂
2018. okt. 14. 10:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy szerelmi bánat okozta elhajlás után egy olyan bűnronda nő mellett ébredtem reggel, hogy a mai napi is remélem, hogy tényleg nem történt semmi, mert nem állt fel a bré. De mentem már haza meztelenül, és sohasem derült ki, hogy a város mely részén hagytam a ruhámat.
2018. okt. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerelmi vallomás Messengeren, de olyan is volt, hogy egész hazaúton röhögtem valami viccesen, amit magam se tudtam, mi volt.
2018. okt. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jaaaj...jók vagytok😂😂
2018. okt. 18. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!