Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi értelme van azoknak a YT...

Mi értelme van azoknak a YT csatornáknak akik reakció videókra épülnek?

Figyelt kérdés

Helló mindenki !!!



Kérdés adott, leginkább külföldiek, sőt azon belül is amerikaiak csinálják ezt. Aki nem tudja miről van szó, annak röviden annyi hogy az illető leül a gép elé és egy film trailert vagy zenét, sorozatokból harci jeleneteket nézi meg és tulajdonképpen ő erre "reagál". Van aki jól eljátssza, van aki baromi idegesítően csinálja mert 10 másodpercenként stoppoltatja a videót. Ahogy elnéztem pár legtöbbjüknek pár ezer feliratkozójuk van csak, ritka az akinek 20-30 felett lenne. Mintha példa az mikor a srác maga mellé ülteti a barátnőjét aki melltartóban van ( vagyis bikini felsőben ) és ezzel egy kis "szint" visz az egészbe :D


Nektek mi a véleményerek erről ?



2018. okt. 15. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Én zenésekből ismerek ebből egy rakatot

Mivel metalt szoktam nyomatni,az ajánlottam mindig tele van ilyen HIP HOP FAN REACT TO METALLICA meg ilyenek.. Agyf...sz a köbön

A kreatívtalanságnak az egyik legalja

2018. okt. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Na de! Még egy megjegyzés. Az asmr videóknál még ezek is jobbak

Na attól rendesen felforr az agyvizem de szó szerint,képtelen vagyok felfogni hogy ezt hogy jó hallgatni embereknek

2018. okt. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!