Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudnátok részletes leírást...

Tudnátok részletes leírást írni a Volt fesztiválról?

Figyelt kérdés
Konkrétan arra gondolok, hogy milyen ott lenni, barátságosak-e, a koncerten kívül van-e más. Meg a személyes véleményetek is érdekel. Illetve érdekes, és vagy olyan történetetek (onnan), amiből tanulni is lehet.

2018. nov. 22. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Gondolom a Slipknot koncert miatt kérded! :D

Az emberek sokkal barátságosabbak, segítőkészebbek, mint a szigeten, vagy bármely más helyen. Mi tavaly lakókocsival voltunk ott végig, szomszédok is nagyon rendesek voltak, ők részben szervezőként voltak jelen sok rendezvényen, és mesélték, hogy itt a legnormálisabbak az emberek. Együtt ittunk, ilyesmi, az egyetlen hátulütő, ami van, az az, hogy elég drága minden, viszont tavaly pl. volt egy busz, ami kivitt a városba, egy nagy tesco elé, ahol rendes árak voltak (óránként járt, de max 5-6 km-re van a fesztiváltól, annyi szabály van, hogy alkoholt nem lehet bevinni). Én nagyon élveztem, bár esős idő volt, elvileg mindig az van (gumicsizmát érdemes vinni, mert ott egyik boltba se lesz). Én csak ajánlani tudom... Fürdővel kapcsolatban csak női részleget tudom mondani, nagyjából kulturált közeg volt, 1-1 fülkének le voltak szakítva a függönyei, de azt egy nagyobb törülközővel lehetett orvosolni. Részletekért (lakókocsi választás stb, ha érdekel, írhatsz :D)

2018. nov. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes, és hasznos segítő válaszod! ^^
2018. nov. 29. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!