Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nem lesz probléma, ha a...

Nem lesz probléma, ha a gameplay videóban egy zene szól néha és a leírásban írja, hogy YouTube számára engedélyezett és 19jogvédő? Simán felraktam nem csináltam vele semmit sem. Nem fogják ugye letiltani? Mit csináljak, hogy ne legyen baj?

Figyelt kérdés

2018. dec. 26. 16:37
 1/4 anonim válasza:

Ha azt írja, hogy engedélyezve van, akkor engedélyezve van. Nekem is szokta ezt írni. Csak akkor van baj ha egy olyan zenét raksz bele, amit nem engedélyeztek, pl. így volt egyszer velem amikor egy Ariana Grande zenét raktam be, úgy nem engedte a feltöltést.

Milyen zenét raktál bele?

2018. dec. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszike.
2018. dec. 27. 13:05
 3/4 anonim válasza:
Semmi bajod nem lesz vele, csak éppen nem fogsz vele keresni. :) Jó érzés is mikor az embernek fél millió megtekintése van egy videón és letiltják a zene miatt :D Saját tapasztalat
2019. febr. 15. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pech. Nekem nincs is ilyen internetes kártyám. Csak hobbiból csinálom :D
2019. febr. 15. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!