Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen égő/ciki sztorikat tudtok?

Milyen égő/ciki sztorikat tudtok?

Figyelt kérdés
Tudom hogy egy csomó ilyen kérdés van fent de ezeket egzszerûen nem lehet megunni:)

2018. dec. 30. 01:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1hete dolgoztam erôspaprikàval (olyan igazàn halàlossan gyilkos amibez a keztyû nemhülyesèg)amit ha vèkony bôrön elkenjsz akkor csíp èget..nemhasznàltam kesztyüt mondvàn h az csak a csicsàknak kell...söröztünk ès hàt a sör termèszetes vízhajtò ugyebàr...ràmjött a csurgathatnèk kezetmostamèn gyorsan mert màr ottvoltam hogy nagyoonkell...ès kèpzeldel :D megfogtam és könnyszökött a szemembe azonnal

Kimentem az udvarra mondván higy csak elszivok egy cigit aztmondta a cimbora hogy de nemenjek ki bentis nyugottan rágyujthatok én kimentem gyorsan kiraktam a portékát a hòba...igenám jòvolt hűtött csakhogy kijött kutyátetetni a cimbi nővére és azzal szembesült hogy ott állok neki háttal félig letolt gatyával huhogok meg cigizek...:”D megsem pròbáltam kimagyarázni magam mert nemtudom hogy melyiklett volna a cikibb :D

Aztán mintha misemtörtént visszamentem a házba csak akkármikor a lányranéztem mindig égett a pofám meg nevettünk...:D

2018. dec. 30. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nemtom leesett e fiuvagyok...mélyen megérintett a paprika xDDD
2018. dec. 30. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És a büszkeségem is hòbalett tiporva mikor kijött szegénylány..:D
2018. dec. 30. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
😂😂😂legalább lett egy jó sztorid😂😂
2019. jan. 6. 02:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!