Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Egyéb kérdések

A kérdés

Csak én gondolom úgy, hogy ez a fanfiction egy nagy rakás szar?

[link]

Az érveimet pontokba szedve leírtam egy reviewba, egyet hagytam csak ki, de azt is csak azért, mert láttam, hogy valaki az előzőben már megemlítette.

Ti mit gondoltok? Csak mert én nem értem hogy kaphatott ez a sztori ennyi kedvencnek jelölést.

Keress kérdéseket hasonló témában: fanfiction

2018. dec. 31. 11:50  Privát üzenet  

A válaszok

A fanfiction sztorik világában vannak érdekes szerzemények, az biztos... Ahogy beleolvastam, ez is közéjük tartozik. Az elvetemült rajongók képesek átsiklani a hatalmas logikai hibák felett, rosszabb esetben pedig még a helyesírással sem foglalkoznak. (Persze tisztelet minden kivételnek)

Én is szeretek írogatni. Nem vagyok egy J.K. Rowling, de úgy érzem egész tűrhetőek a műveim. Számomra nagy csalódás volt, hogy miután elkezdtem Wattpadon egy sztorit, kb. a kutya se olvasta, míg a legkeresettebb történetek hasonló stílusúak voltak, mint az általad megosztott sztori. Úgy tűnik sajnos az emberek nagy részének ilyenekre van igénye.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2019. jan. 3. 09:51 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Akkor nagyjából egyetértesz az észrevételeimmel vagy csak én értettem félre valamit a sztorival kapcsolatban?

# 2/3Időpont 2019. febr. 4. 21:28 Privát üzenet
Teljes mértékben egyetértek veled :)

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2019. febr. 5. 12:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Azt az Andy Biersack fanfictiont keresem amiben Andy-t Damienek hívják?
Egy Naruto témájú fanfictiont írok, próbálom követni az eredeti történetet, ezért is merült fel bennem a kérdés, hogy mennyire szúrja a szemet, ha keresztény hitvilággal...
Harry Potter fanfictiont keresek, egy Drarryt, valaki felismeri a lentiek alapján?
Ajánlanátok jó All Might x reader/oc fanficeket (Boku no Hero Academia)?
Mit jelent ha egy karakter a "bashing" jelzőt viseli?
Melyik a rosszabb vég egy Fanfiction-nek? Ha befejezik a sztorit de borzalmas a vége vagy ha be se fejezik.

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!