Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Csak én gondolom úgy, hogy ez...

Csak én gondolom úgy, hogy ez a fanfiction egy nagy rakás szar?

Figyelt kérdés

[link]

Az érveimet pontokba szedve leírtam egy reviewba, egyet hagytam csak ki, de azt is csak azért, mert láttam, hogy valaki az előzőben már megemlítette.

Ti mit gondoltok? Csak mert én nem értem hogy kaphatott ez a sztori ennyi kedvencnek jelölést.



2018. dec. 31. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A fanfiction sztorik világában vannak érdekes szerzemények, az biztos... Ahogy beleolvastam, ez is közéjük tartozik. Az elvetemült rajongók képesek átsiklani a hatalmas logikai hibák felett, rosszabb esetben pedig még a helyesírással sem foglalkoznak. (Persze tisztelet minden kivételnek)


Én is szeretek írogatni. Nem vagyok egy J.K. Rowling, de úgy érzem egész tűrhetőek a műveim. Számomra nagy csalódás volt, hogy miután elkezdtem Wattpadon egy sztorit, kb. a kutya se olvasta, míg a legkeresettebb történetek hasonló stílusúak voltak, mint az általad megosztott sztori. Úgy tűnik sajnos az emberek nagy részének ilyenekre van igénye.

2019. jan. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor nagyjából egyetértesz az észrevételeimmel vagy csak én értettem félre valamit a sztorival kapcsolatban?
2019. febr. 4. 21:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben egyetértek veled :)
2019. febr. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké, tudom, hogy elég régen tettem ki ezt a kérdést, viszont még mindig foglalkoztat. Ki tudnád egy kicsit bővebben is fejteni a véleményedet?
2020. szept. 2. 08:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Bakker, másfél éve képtelen vagy túltenni magad azon, hogy egy senki írt egy pár oldalas baromságot? Get a life...
2020. szept. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!