Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Egyéb kérdések

A kérdés
RandomSrác nevű felhasználó kérdése:

Milyen nyelven érdemes YouTube csatornát indítani?

Már nagyon rég óta szerettem volna egy csatornát indítani. Megvan minden első körben szükséges felszerelésem, amúgy is a filmezés irányába szeretnék tovább menni, de nem tudom eldönteni hogy magyarul vagy angolul vágjak bele. A magyar abból a szempontból jó, hogy az az anyanyelvem, és úgy láttam magyar videósok körében kevésbé elterjedt a téma amit választottam. Az angol viszont azért lenne jó, mert sokkal szélesebb közönséget lehet elérni vele, és az angol beszédet is gyakorlom.

Szerintetek melyik a jobb választás?

Keress kérdéseket hasonló témákban: YouTube, videózás, csatorna indítás

jan. 12. 21:37  Privát üzenet  

A válaszok
Maradj magyarnak és videoid címei legyenek angolul irva. Esetleg mindkét nyelven. Továbbá a Cimkéket angolul és magyarul is töltsd ki. Igy a YouTube keresőben a magyar és külföldi érdeklődőkhöz is eljutnak videoid.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jan. 13. 13:05 Privát üzenet
Egyetértek az első válaszolóval, annyival egészíteném ki, hogy a videót feliratozhatnád esetleg angolul, így tényleg eljut a magyarul nem beszélőkhöz is. Mellesleg ezzel is gyakorolhatod a nyelvet.

# 2/2Időpont jan. 15. 10:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A Youtube-on hogy érdemes videókat gyártani?
Hol érdemes Podcastot indítani?
Egy lánynak érdemes animációs youtube videókat csinálnia?
Egy youtube csatornánál az elején mi számít jó nézettségnek? Mennyi idő mire beindul? Ha fél év alatt nem megy, akkor érdemes foglalkozni vele?
Nagyobb nézettségért hol érdemes megosztanom/kiposztoltatnom saját Youtube videóm linkjét, ha tényleg szórakoztató a tartalom?
Mivel érdemes youtubra videókat rögzíteni?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!