Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen nyelven érdemes YouTube...

RandomSrác kérdése:

Milyen nyelven érdemes YouTube csatornát indítani?

Figyelt kérdés

Már nagyon rég óta szerettem volna egy csatornát indítani. Megvan minden első körben szükséges felszerelésem, amúgy is a filmezés irányába szeretnék tovább menni, de nem tudom eldönteni hogy magyarul vagy angolul vágjak bele. A magyar abból a szempontból jó, hogy az az anyanyelvem, és úgy láttam magyar videósok körében kevésbé elterjedt a téma amit választottam. Az angol viszont azért lenne jó, mert sokkal szélesebb közönséget lehet elérni vele, és az angol beszédet is gyakorlom.

Szerintetek melyik a jobb választás?



#videózás #YouTube #csatorna indítás
2019. jan. 12. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Maradj magyarnak és videoid címei legyenek angolul irva. Esetleg mindkét nyelven. Továbbá a Cimkéket angolul és magyarul is töltsd ki. Igy a YouTube keresőben a magyar és külföldi érdeklődőkhöz is eljutnak videoid.
2019. jan. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egyetértek az első válaszolóval, annyival egészíteném ki, hogy a videót feliratozhatnád esetleg angolul, így tényleg eljut a magyarul nem beszélőkhöz is. Mellesleg ezzel is gyakorolhatod a nyelvet.
2019. jan. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!