Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan kell Multifandomokat...

Hogyan kell Multifandomokat szerkeszteni Youtubra?

Figyelt kérdés

A youtube-on vannak mindenféle Multicouples, multifandom, multifemale stb...videok, en meg ezeket imádom, és csínalnék ilyet én is. De melyik alkalmazással szerkesszem? És a jeleneteket amiket beleraknék töltsem le? De hogyan, és hova?

Szóval fogalmam nincs hogyan csinaljam, de mivel nagyon akarok, így könyörgöm segítsetek!

Köszönöm szépen!



#Hogyan szerkesszek?
2019. jan. 13. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Programnak a Sony Vegast ajánlom. Igazából jelenetet nem tudom hogy szokták általában csinálni, viszont pl. letöltheted magát a részeket, és kivágod az adott jelenetet, vagy magát a jelenetet töltöd csak le, mondjuk youtuberól.


De a Sony Vegas jó kiindulási alap, letöltöd, elég hamar rá lehet jönni a dolgokra. A youtubeon videókat is találsz, akár a program használatáról, vagy magáról a videószerkesztésről.

2019. jan. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!!!

Én azt nem tudom hogy hova tölti le?

Tudom, tudom nagyon buta vagyok,de sajnos én ilyen pici dolgokon akadok el:(

Köszönöm hogy irtal:)

2019. jan. 14. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!