Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Egyéb kérdések

A kérdés

Mondanátok Sirius Black fanfiction-önöket?

Olyanra gondoltam, ami Sirius/lány párosítás, és elsősorban magyar nyelvűt keresek, de az sem baj, ha angol.

Előre is köszönöm a válaszokat!

Keress kérdéseket hasonló témákban: Harry Potter, siriusblack, fanfiction, magyar, romantika

jan. 13. 20:49  Privát üzenet  

A válaszok

Háát nem igazán az amit te keresel, de hátha:

Bujdosók

A másik, amelyben ugyan nem főszereplő, de nagyon jó benne Sirius, az:

Ez háborút jelent!

Sirius sokat van benne, de nem főszereplő, bár mindenféleképpen zseniális alkotás :D imádtam, és ez többszöri olvasásra alkalmas, ami azt jelent nálam, hogy szuper

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jan. 16. 15:27 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Azt még meg tudnád mondani, hogy hol vannak fent ezek pl.: merengő, wattpad?

# 2/4Időpont jan. 16. 20:28 Privát üzenet
Merengőn :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jan. 16. 21:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)

# 4/4Időpont jan. 16. 22:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudnátok nekem Sirius Black fanfictiont ajánlani?
Tudtok olyan fanfictionokat amelyekben Sirius neveli fel Harryt, vagy legalábbis elhozza őt Dursey-éktól?
Tudtok olyan Harry Potter fanfictiont, amiben a szülei vagy Sirius neveli Harry-t?
Sirius Black fanfiction?
Melyik a kedvenc Sirius Black-es fanficed?
Írtam két fanfictiont. Az egyik befejezett, a másikat majd természetesen folytatom. Mi a véleményetek róla?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!