Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mondanátok Sirius Black...

Mondanátok Sirius Black fanfiction-önöket?

Figyelt kérdés

Olyanra gondoltam, ami Sirius/lány párosítás, és elsősorban magyar nyelvűt keresek, de az sem baj, ha angol.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. jan. 13. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Háát nem igazán az amit te keresel, de hátha:

Bujdosók

A másik, amelyben ugyan nem főszereplő, de nagyon jó benne Sirius, az:

Ez háborút jelent!

Sirius sokat van benne, de nem főszereplő, bár mindenféleképpen zseniális alkotás :D imádtam, és ez többszöri olvasásra alkalmas, ami azt jelent nálam, hogy szuper

2019. jan. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt még meg tudnád mondani, hogy hol vannak fent ezek pl.: merengő, wattpad?
2019. jan. 16. 20:28
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Merengőn :)
2019. jan. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2019. jan. 16. 22:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindig a hintánál

tongue tied ; sirius black

Wattpadosok, én ezt a kettőt olvastam de ha Wattpadon beírod kersőbe, hogy Sirius Black kiad sok jót

2020. máj. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Merengőn ajánlom a Gyilkos címűt, és wattpadon is rengeteg jó van. Ami nekem még nagyon tetszett, az a Tappmancs lelke című rövid novella.
2021. jan. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6/6 válaszoló vagyok. Bocsi, azt elfelejtettem odaírni, hogy amiket én írtam, azok első sorban nem olyan típusúak, amit te keresel. De Merengőn és Wattpadon igazából Sirius/lány párosításúból is rengeteget találsz. Elég azt beütni, hogy Sirius Black.
2021. jan. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!