Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nanatsu no Taizai mangat hol...

Nanatsu no Taizai mangat hol tudom online olvasni magyarul?

Figyelt kérdés

Sziasztok !!!


Valaki tudna egy linket dobni ahol ahol a Nanatsu no Taizai mangat tudom olvasni magyarul. Esetleg ha valaki a fejezetet is tudja fejből hogy az anime utolsó részétől hol folytatódik a manga azt is megköszönném egy zöld jellel :)



2019. jan. 15. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem akkor naruto-kun os fordításban olvasható, de nem tudom melyik az utolsó epizód/chapter
2019. jan. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pontosan igazam volt xD [link] de kb ennyit tudok segíteni
2019. jan. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Már tettek fel ilyen kérdést. A Nanatsu nincs lefordítva teljesen magyarra. A 2. évad a 197. fejezet felénél ér véget, de magyarul csak 265 fejezettől kezdték el megint fordítani. Szóval egy jó fél évadnyi fejezet hiányzik. Nem nagyon tudod onnan folytatni az olvasást, ahol a 2. évad abbamaradt. Max. annyit tudsz csinálni, hogy a 197-től olvasod angolul, majd átváltasz magyarra. Nem tanácsolom, hogy hagyd ki azokat a fejezeteket, amik nincsenek meg magyarul, mert nem lesz érthető a cselekmény.
2019. jan. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már az elejét is elkezdte fordítani a naruto-kun és hamarosan beérik az animét. Jelenleg a 1-179 és 265-296 fejezetek vannak lefordítva.
2019. jan. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!