Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Egyéb kérdések

A kérdés

Aliexpress pénz visszatérítés?

Rendeltem aliexpressről egy kis ajándéktárgyat,de meggondoltam magam és megszakítottam a vásárlást. (Cancel order) ez volt kb. 6 napja. Mikor utalják a pénzem vissza?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Aliexpress, vásárlás, rendelés, pénz, visszatérítés

jan. 18. 16:38  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Paypal Visszatérítés nem érkezett meg?
Egyéni Vállalkozó, kata, adószámos magánszemély, érdemes lenne az én esetemben?
Hogy igényelhetem vissza a "kresz-pénzt"?
Rocket Leagueban ha visszatérítjük a pénzt és utánna újra megvesszük (mert most akciós) és akció előtt 1 nappal vetten meg akkor elvesznek az adatok?
Steam-en mennyi idő a visszaigénylés?
Az origin-ben bárhogyan vissza lehet kérni a pénzt?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!