Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szeretitek Viszkok Fruzsi...

Szeretitek Viszkok Fruzsi videóit?

Figyelt kérdés

2019. jan. 21. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Megnéztem három videóját. Nem szeretem.
2019. jan. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Túl mesterkélt az egész.
2019. jan. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
5%
Én nagyon szeretem a bidiit😀
2019. jan. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

Régebben (2 éve?) néztem, amikor még leginkább sminkes videói voltak. Azóta meg egy 180 fokos fordulatot vett a csatorna és szinte csak Fruzsi személyére van húzva az egész. Ami persze nem biztos, hogy rossz, de én sajnos nem azért néztem őt, hogy belelássak az életébe, hanem hogy valami tippeket kapják a sminkelésről.

De hát, ízlések és pofonok, lehet, hogy valakinek a mostani videók jobban tetszenek.

2019. jan. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb olyan 2015 környékén kezdtem el nézni, viszonylag sokáig követtem. Egy idő után azonban teljesen eladta magát, minden a szponzorációra megy, a videói unalmasak, semmilyenek, egyszerűen képtelenség már végig nézni.
2019. febr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Régebben láttam tőle 1-2 videót akkor is eléggé semmilyen volt számomra de volt benne valami kis aranyos bénaság ahogy a gagyibbnál gagyibb ruháit rendelte az e-bayről,sminkelni meg azóta sem tanult meg. Néha feldobja az instagram. A szobájában való ebay divatbemutatót a new yorki divathétre cserélte, ingyen kocsi stb. Nem akarom senki sikerét elvenni, de még magyar viszonylatban is sok beauty-s lány van akinek évről évre megnézed a videóit és bár nem szimpatikus vagy nem a te érdeklődési köröd látod a változást. Jobb stílus, minőségibb videók, közbe sminkelni is megtanulnak. Fruzsi nekem ugyanolyan esetlen és béna mint az elején csak több százezer követővel,szponzor autóval stb. Az egyetlen "fejlődés" amit nála láttam hogy sikerült összedobnia a rossmannal dobozt amin rajta van a feje.
2019. ápr. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Utolsóval teljesen egyetértek. Külföldi "youtuberekkel" kezdtem, évekig nem is néztem magyarokat. Ez idővel változott, van egy-két hazámfia is, akinek szívesen nézem a videóit, akár a "kellem" miatt, akár azért, mert érdekel a véleményük egy-egy témában (nem feltétlenül beauty-ra gondolok). Viszont Fruzsi az akinek azt hiszem két videóját néztem meg, az első még talán 2 éve valami sminkvideó volt, és amire emlékszem elsősorban, az az, hogy a szemöldökét nem hittem el :D másodsorban pedig, hogy az egészet belengte a gagyiság érzete, a fényeket, a videó minőségét a hangot, a termékeket amiket használt és különösen azt, ahogy a sminkje kinézett. Ilyen videókat azért szeretnék nézni, mert szeretnék belőle tanulni, tippeket, trükköket ellesni, vagy esetleg kíváncsi vagyok egy-egy sminktermékről alkotott véleményre, de ez az ő esetében egyáltalán nem állt fenn. Mivel néha feldobja a youtube (instám nincs), látom, hogy épp mit rak ki, az autónál én is felhördültem, tök jó példával jár elől a fiatalok számára ez, amit közvetít, a semmire ingyen autó, ingyen minden. Félreértés ne essék, tudom, hogy az influencerkedés manapság egy szakma (?), de kapásból tudnék mondani 10 másik magyar youtubert akit inkább támogatnék mint őt. Szerintem egyébként a tizenpár évesek követhetik őt, maximum nekik lehet hiteles.
2019. ápr. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Nem. Mi van a táskámban videót láttam tőle, az pont elég volt.
2019. aug. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!