Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Titeket érdekelne egy ilyen...

Titeket érdekelne egy ilyen youtube csatorna?

Figyelt kérdés

Először csak vágóképeket tennék fel aztán rendes vlogokkal foglalkoznék ahol lenne minden:

-Tech

-Vetélkedők (mindenféle játék)

-és persze vlogok (utazós és egy-kettő témával foglalkozó vlog


Konkrétan Barni. csatornájához hasonlitana csak más stilusban és kicsit kiegészitve.


Szerintetek a tech videókat erre a csatornára gyártsm vagy legyen egy tech és néha játékos cstorna?



2019. jan. 22. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem van ilyen csatorna annyi mint égen a csillag ha ennyire nem vagy biztos magadban hagyd
2019. jan. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Indítsd el és meglátod. Ha aktuális témákról töltesz fel, akkor lesz nézettséged.

Nekem van 4 youtube csatornám kb 10 éve és pont gondolkoztam azon, hogy más-más témával töltöm fel őket.

2019. jan. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Ezekből a témákból annyi van, hogy Dunát lehet velük rekeszteni! Inkább használd a fantáziád és találj ki valami egyedit.
2019. jan. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már minden témából van legalább egy csatorna
2019. jan. 22. 16:48
 5/6 anonim ***** válasza:

ne a kérdésen törd a fejed, hanem csináld a videókat! kísérleteztek, szerezz tapasztalatot, fejlődjön, tálald meg a stílusod, műfajod, témákat! sok ilyen csatorna van, azok jó részét sem nézem. még egy ilyen nem érdekel. ha megkérdezed, nézni fogom-e, nemet mondok. sőt, még azokat a csatornákat sem mindet nézem, amikre feliratkoztam. megígérhetem, hogy nézni fogom, de még amiket meg akarnék nézni, azokat sem mindent nézek meg, mert nincs rá időm. kb 400 video van a megnézemdő listámon. de ha egyszer elém kerül egy új csatorna és bejön, amit látok rajta, akkor lehet hogy követni fogom. viszont ez sosem fog megtörténni, ha nem kezded el csinálni, csak kérdezgetsz róla...


sok ilyen van már? és akkor mi van? étterem, kávézó, könyv és föl mennyi van, ami nagyon hasonló? sőt ugyanabból a történetből is előfordulnak újabb és újabb feldolgozások.

másolni és pont ugyanolyan csinálni mondjuk szerintem nem feltétlenül érdemes, de ha valami érdekel, van róla mondanivalód, akkor hajrá, csináld és hozs ki belőle a legjobbat. aztán majd a közönség eldönti, hogy érdekli-e őket amit és ahogyan csinálsz. amíg nem csinálsz semmit, addig biztosan nincs miről dönteniük sem, hogy nekik mennyire tetszik...

2019. jan. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az öncélú csak vágóképeknek nem biztos, hogy van értelme, inkább a tartalomra koncentrálj, amit relaváns vágóképekkel próbálj kitölteni, ne öncélúan vágóképezz
2019. jan. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!