Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van aki szereti ezeket a...

Van aki szereti ezeket a sorozatokat?

Figyelt kérdés

Vad angyal,riválisok,királyi ház titkai,korona hercege,mi kis falunk,palota ékköve.

Azt mondta valaki hogy csak én nézek ilyen gagyi sorozatokat de szerintem neeeeem



#sorozat #mexikói #koreai #kedvelés #argentin #+ valamilyen. #Dongiiii
2019. febr. 7. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A Palota Ékkövét annak idején mikor először volt a TV-ben, nagyon szerettem nézni.

Kicsit sok volt az intrika meg a hasonlók, de tetszett a karakterábrázolás,az akkori koreai társadalomba való bepillantás,a hierarchiában való feljebbjutásért folyó harc izgalma(Dzsangümnek és Han udvarhölgynek szurkoltam de az ellenlábas udvarhölgy karakterét is bírtam,Darth Sidious is megirigyelhette volna álnok természetét).Amit nagyon szerettem hogy olyan igazi volt benne az öröm, a bánat, a keserűség,a düh,a szeretet,a gyűlölet.

És hogy nem csupán az érzelmekre hanem a stratégiára,a józan paraszti észre is épült a sorozat.

Együtt tudtunk érezni a szereplőkkel de a gondolkodásukat is megérthettük és még ha nem is értettünk egyet,de csodálhattuk hogyan szövik terveiket és valósítják meg azokat.

Dzsangüm volt a személyes kedvencem mindvégig,a szorgalmával,szerénységével,kedvességével.

Han udvarhölgy szintén rokonszenves volt.


A többi koreai sorozat sem rossz,de azokat csak elvétve néztem.


A Mi kis falunk első évada szórakoztató volt hellyel-közzel, a másodikat már erőltetettnek éreztem.


A Vad Angyalt kamaszként szerettem nézni a főszereplők miatt, de így utólag már nem is tudom miért néztem.Talán túlontúl álmodozó voltam.

2019. febr. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A mi kis falunk-at nézem.

Amik most mennek ilyen szappanopera sorozatok már nem tudon nézni.

De a Vad angyal-t 10-en 1-2 évesen szerettem. Mikor itt volt Magyarországon a koncertjén is voltam. :D

Úgyhogy a nosztalgia jegyében néha előveszem a neten fellelhető részeket, de huzamosabb ideig már nem köt le.


Most a Luz Maria sorozattal vagyok így. Azt is anno a nagymamáméknál néztük. Rendszeres esti program volt. Szinte hallom szegény nagyapám, ahogy szidja a negatív női karaktereket :D

Szóval nem maga a sztori köt le, inkább a nosztalgia.

Ugyanez a Rosalinda, Mari Mar. :D


Nagyszüleim minden ilyen vackot néztek, de csak ez a 4 van, amit én is szívesen néztem velük. Ezekbe bármikor szívesen belekukkantok.


Az Esmeralda, Dallas és társait gyerekként is nyűgnek éltem meg, amikor ku.sba kellett vágni magunkat. :D


Ja, 5 sorozat. A Borostyán is tetszett anno. :D

2019. febr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
sajnos nagyon sokan néznek ilyen szarokat
2019. febr. 8. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nekem is nagy kedvencem volt a palota ékköve,főleg Dzsángüm miatt.

Az Esmeraldat is szerettem,de a Vad angyal már nálam is nosztalgia mert a nővérem nézte.

Minden romantikus koreai,spanyol,argentín sorozatot szeretek.A mi kis falunkat pedig már az egész család nézi😁😁

Kedves 1.válaszoló a palota ékköve nagyon jó,de az első pár részben még nem történik semmi.

Kedves 2.válaszoló a Marimart én is szoktam nézni és jó neked hogy elmehettél Natalia Oreiro koncertjére. ..😊😊

Kedves 3.válaszoló Én is szeretem a sorozatokat,noha még nem vagyol függő.

Köszönöm szépen a válaszaitokat!

2019. febr. 9. 10:53
 5/8 anonim ***** válasza:

A palota ékkövét néztem régen, amikor a tévében ment, de már nem sok mindenre emlékszem belőle, lehet meg kellene néznem, mostanában amúgyis rákaptam a koreai sorozatokra.


A királyi ház titkait nem igazán ismertem, tegnap kapcsolgattam a TV-t és az Izaura TV-n ez ment, gondoltam belenézek, kb. 10 percet láttam belőle, nem tűnt rossznak, de a magyar szinkron borzasztó pocsék.


Ha szereted az ilyen koreai történelmi sorikat, a 100 days my prince szerintem tetszene neked, de magyar szinkron nincs, csak felirat van. :)


A mi kis falunknak az első két részét láttam, falusiként számomra kicsit erőltetett és hiteltelen volt. Könyörgöm, ma már falunk sem hord senki lila susogós nyolcvanas évekbeli melegítőt. :D volt pár poén benne, és nagyjából ennyi. Nem tetszett meg annyira, hogy érdemesnek tartsam folytatni.


Szerintem nem gáz, hogy nézed ezeket, a koreai sorozatok például egyáltalán nem gagyik, nagyon igényesek színészi játék és kosztümök terén is. :)

2019. febr. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a Korona hercege (Yi San az eredeti címe szt hiszem) én azt néztem ez a palota ékkövéhez hasonló
2019. febr. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A korona hercegét én is néztem/nézem.

A koreai sorozatok pedig a kedvenceim.

Köszönöm szépen a válaszaitokat!

A tippet is!

2019. febr. 11. 17:02
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ezek közül A kiralyi ház titkait nézem és bele vagyok bolondulva, egyszerre több részt is meg tudok nézni, annyira leköt, pedig az elején az gondoltam unni fogom mert alig történik vmi mozgás, izgalom, csak ülnek, gondolkoznak, megy közbe a kínai zene...de nem! A kedvenc karakterem Donghi💓

19/L

2019. márc. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!