Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valaki tud mondani kritikát a...

Valaki tud mondani kritikát a könyvemre?

Figyelt kérdés

[link]


Ez lenne az. "A Hullócsillagot" nem rég kezdtem el és örülnék ha valaki tudna mondani egy kritikát róla :)

Jöhet hideg-meleg, kíváncsi vagyok mit gondoltok róla. Előre is köszi



2019. febr. 9. 18:48
 1/3 anonim válasza:
31%
Úristen ha folytatnád az szuper lenne! Elolvastam és valami elképesztő! Az egyik legjobb könyv amit valaha olvastam. Általában a könyveknek az eleje mindig unalmas stb. Na ez nem. Egyszeruen szuper erdekes izgalmas csak jot tudok ra mondani. Privibe elkuldom a facebook nevem, jelölj be es ha elkészült a könyvből meg valamennyi kuld el pls. Ez szuper! Csak így tovabb. 😍
2019. febr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ☺❤
2019. márc. 18. 17:36
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nos, először is ott kezdeném, hogy túlságosan gyorsan halad a cselekményszál, már lassan olyannyira, hogy itt kapkodom a fejem, mert nem értem éppen mi történik. Egyik pillanatban még egy teljesen jellegtelen jelenetben találjuk a főszereplőnket, amely teljesen felesleges ugyanis lényeges dolgot onnan nem tudunk meg, ráadásul még törtelékrésznek sem lehet nevezni, hiszen olyan, mintha egy komédiából szakasztották volna ki. Lényege nincsen, még humorosnak sem tudom mondani, de van. Én a helyedben ezt teljesen kiemelném és a helyére egy lényegretörőbb bevezetőt illesztenék a lány gondolataival karöltve.


A fogalmazásoddal alapjáraton semmi baj nincs, csupán használhatnál némivel több szononímát, írói kifejezés és kevesebb rövidítést vagy esetleg trágár szóhasználatot. A leírásaid is lehetnének bővebbek, mert konkrétan semmit nem tudunk a főszereplőről, az érzéseről meg még annyit sem. Pedig ha konkrétan elrabolnak valakit azután, hogy majdnem kivégezték, akkor minimum a tudtunkra kellett volna adni mi játszódott le a lány fejében.


Az meg már a másik, hogy elég valótlan a cselekménysorozat és a döntéskivitel. A lány miután felkelt rögtön körbenézni megy, eszébe sem jut félni, hol már? Aztán pedig vadidegeneknek fecseg ki magáról adatokat. Természetesen egy elég erborult elmére ez jellemző, viszont az átlag nem hinném, hogy így reagálna.


És a helyesírásodat kellene még áttekinteni. Rengeteg helyen látok nyelvtani hibát, ismétlődést, a trágár szavak sem szépítik a szövegkörnyezetet, ráadásul a rövidítések mellett engem kimondottan zavar, hogy a számok nem betűvel vannak írva. Pedig nem dátumok. Kérem szépen, ez nem matematika óra, hanem egy könyv, ahol kifejezetten jól néz ki, ha kiírjuk betűkkel az adott karaktert.


Összességében nem rossz, de bőven van még mit javítani rajta.

2019. márc. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!