Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Youtube videón le lehet...

Youtube videón le lehet tiltani azt, hogy magyarok láthassák?

Figyelt kérdés
Van néhány viccesebb videóm amiben angolul folynak a beszélgetések, akkorról amikor meglatogattam külföldön a rokonaimat. Arra gondoltam vicces lenne feltenni youtubera, de azt nem szeretném ha magyar ismerősök lathatnák. Ilyen lehetőség van erre?
2019. febr. 10. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Átlag userek számára nem biztos, de amúgy 100% hogy van ilyen. Sok olyan videoklippbe futottam bele (főleg amik a régebbi lejátszási listáimon voltak) hogy rákattintás után kiírta, hogy: "Video unavailable - The uploader has not made this video available in your country". A listába a neve elé meg odakerült, hogy: "[Video blocked in country]". Szóval létezik ez a funkció. De amúgy elég könnyen kijátszható, csak egy külsős IP címmel kell rendelkeznünk, pl. VPN által.
2019. febr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen olyanba én is futottam már bele. Tudom hogy könnyen kijátszható de nem foglalkoznanak vele :D csak nem akarom megtalálják. Valaki tudja esetleg hogy sima felhasználónak elerheto-e ilyen lehetőség?
2019. febr. 10. 21:34
 3/4 anonim ***** válasza:
egyszerű felhasználóként az a legegyszerűbb, ha indítasz az angol nyelvű videóidnak egy külön, angol nyelvű csatornát, angol címekkel, angol leírásokal és azt a magyar ismerőseidnek nem adod meg, így jóval kisebb az esélye, hogy magyarok is megtalálják.
2019. febr. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ZoltanAnglia válasza:
Hogy a fassvsn tudna tiltani?? En is magyar vagyok valahol es Angliaban elve neha magyar videot is nezek...a youtube honnet tudna, hogy magyar vagyok??
2019. febr. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!