Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen hobbit választanátok?...

Milyen hobbit választanátok? Fotózás vagy zeneszerkesztés, stúdiózás, "dj-skedés"?

Figyelt kérdés

Mindkettő érdekel, szerintem mindkettőben van potenciál és még döntés előtt állok.

Mindkettő nagyon költséges és így megfontolandó melyik okozna számomra nagyobb örömet.

Fotózásban portrék, esti képek érdekelnek.

Utóbbi variációban pedig remixek készítése, saját ritmusok elképzelése, megvalósítása.

Illetve saját zenék is pörögnek a fejemben, nyilván technika nélkül ezt nehéz megalkotni.

Ti hogyan döntenétek ? Esetleg milyen más komolyabb hobbit választanátok ?

Bármi érdekel.

Főleg amit egyetem mellett lehet kivitelezni.



2019. febr. 11. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Basszus, vegyél egy olcsóbb fényképezőgépet vagy kölcsönözz egyet, "szerezz" a netről zeneszerkesztő programot és döntsd el magadnak :)
2019. febr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Oh, ezen már túl vagyok. Nem döntést kértem volna, hanem kinek mi lett volna a véleménye.

De valaki okosabbnak gondolja magát. 😀

2019. febr. 15. 00:06
 3/5 anonim válasza:
Ha érdekel él tolom mindet, bár a videózás is mozgat, lehet azt is komolyabban kitapasztalgatom. Sztem ez tök jó hisz pl nekem nem kell segítséget kérnem a tartalmaim elkészítéséhez, hiz én csinálok meg mindent. Viszont egy valag pénz. Külföldön dolgozom, nem is itthon. Én azt mondom próbálj ki mindent, még a programozást is. :D
2019. márc. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Micur34 válasza:
Az a baj, hogy mind a kettő hobbi költséges. Én személy szerint fotózok, és basszus, ha nem lenne plusz állásom, nem tudnék beruházni ujabb cuccokra. De szerintem a dj része is ilyen. Numark-ot tudom ajánlani, hogy ha nincs annyi guba. Pioneer keverőpoltok veszett drágák.
2019. márc. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Egyértelmű hogy DJ.


Én fotos is vagyok és mellette lettem Dj

Van egy hely a Budapesten a 3 kerületben djprobeterem.hu

Látogass be hozzájuk az első alkalommal megmutatnak mindent és ha tetszik akkor kell csak fizetni.

2019. máj. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!