Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért nem tölti le a képeket...

Miért nem tölti le a képeket a pinterest?

Figyelt kérdés

Pár napja nem tudok pinterestről képeket letölteni a telefonomra.Nincs tele a galléria,nem az a baj.

Mi miatt lehet és mit csináljak ellene?



2019. febr. 15. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg letörölni, majd újratelepíteni az alkalmazást
2019. febr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Idunno34 válasza:
Szia. Azt nem tudom hogy miért viszont nekem is ez volt és írtam a pinterest szerkesztőinek (vagy kiknek) hogy nem tudok képet menteni galériámba és utána megcsinálták nekem. Küldök linket és azon keresztül te is tudsz üzenetet küldeni. Le kell majd pörgetned alulra és ott lesz h "kapcsolat felvétel" majd lesz egy olyan lehetőség h "funkciók és beállítások" arra kattints rá utana meg a "pin"-re azután meg majd a fiokoddal kapcsolatban raknak fel kerdeseket utána meg majd egy levelet kell írnod a problémával kapcsolatban. [link]
2019. febr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!