Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Egyéb kérdések

A kérdés
Ethan03 nevű felhasználó kérdése:

Valaki el tudja azt kuldeni, mikor Győzike azt mondja, hogy 'Engem nem lepett meg, én tudtam'?

Mar régóta keresem.

febr. 17. 00:32  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hol találok olyan videókat ahol ilyen hülyeségek vannak? Mármint millió paródia, pl. Győzike vagy Híradó? A többiek annyit találnak, de nem hiszem hogy beírják youtubeba hogy...
Yahoo messengeren okos telefonrol miert nem lehet kepet kuldeni?
Ennek a bongonak lehet mas nevevel is uzenetet kuldeni ha mar kuldtem a sajatommal?
Ha lenne magyar gta ki lenne a főszereplő?
Samsung s4 telom van de nem tudok vele kepet kuldeni vagy fogadni sms-be. Szerintetek miert van ez? Be lehet allitani ezt valahol?
Ismeritek e ezt a videot es tudnatok e linket is kuldeni?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!