Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egy büvész trükkneka a megoldá...

Kiskacsa0301 kérdése:

Egy büvész trükkneka a megoldását keresem, esetleg tudtok megoldást?

Figyelt kérdés
Szóval képzeletben a francia kártyát szét kellett osztani a fekete és piros kártyákra és választanom, hogy melyiket égessem el (pirosat égettem el). Utána ugyan így választanom kellett, hogy kép vagy szám legyen (a számokat égettem el),végül választanom kellett, hogy a treff vagy a pikk égejen el (a pikket égettem el). ugyebár akkor maradt a jumbo a király és a dáma a két szélsőt elegette tehát a király maradt. Majd elovett egy treff királyt ami tényleg meg volt égetve. Kíváncsi vagyok honnan tudatta előre a döntéseim vagy ilyenkor mondjuk több kártya is lehet nála? Mert megengedte hogy át nézzem és nem találtam nála más kártyát.
2019. febr. 23. 02:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!