Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Látta már valaki az elfújta a...

Látta már valaki az elfújta a szél c. musicalt az operettszínházban? Vélemények?

Figyelt kérdés

Emelet közép második sorából jól lehet látni, sajnos csak KDE tudtam jegyet szerezni.


Köszönöm a válaszokat


2019. márc. 2. 07:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Kétszer is láttuk párommal, én mégegyszer meg tudnám nézni, annyira jó volt. Először Szerényi László/Gubik Petra párossal láttuk. Másodszor Szabó P. Szilveszter és Gubik Petra volt a főszereplő, nekem ebben a szereposztásban jobban tetszett, Szabó P. Szilveszterhez (véleményem szerint) jobban illik Rhett szerepe :)

Az emeleti ülőhelyről nem tudok nyilatkozni. Az első előadáson a 4. sor közepén ültünk, onnan nagyon jól lehet látni és hallani, de szünet után nehéz volt visszajutni a helyünkre. A második alkalommal páholyban ültünk, ott is jól látni és hallani mindent, és könyebb visszajutni szünet után a helyedre.

Én csak jókat tudok mondani az előadásról :) Kihagytak pár dolgot, ami a könyvben benne volt, de ez egyáltalán nem volt zavaró. Így is visszaadja a könyv hangulatát, a szereplők jellemét és fejlődését.

2019. márc. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Akik majd a későbbiekben olvassák ezt a kérdést, nekik írom le.


Mindenképp érdemes megnézni a darabot, főleg mert ki tudja meddig lesz még látható Budapesten. Nagyon látványos, nagyon jó dalok vannak benne, nagyon szépek a jelmezek és a sminkek. A díszlet egyébként nincs túlbonyolítva épp ezért tökéletes. Egyszóval ebből a szempontból tökéletes.

A szereposztás szokott némi kívánni valót hagyni maga után. Nekem van viszonyítási alapom, mert kétszer láttam a darabot, egyszer Szabó P. Szilveszterrel, aki mint mindig, ebben is tökéletes. A másik Szerényi László, aki hát azért valljuk be nem egy őstehetség. Nincs vele baj, de nekem nem jött át tőle. hogy ki is az a Rhett Butler.


Szóval menjetek színházba bátran erre a darabra, nagyon megéri. Viszont az átlagosnál jóval hosszabb musical, több, mint 3 óra. Fél 11 volt, mire kiértünk a színház elé. Plusz egy idő után a sok üléstől szokott fájni a hátam, szóval hallgassatok rám és a szünetben mindenképp járjatok egyet, mert a második felvonás jóval hosszabb, mint az első.


Itt egy kis videó a fináléról (SAJÁT VIDEÓ):


LINK: https://www.youtube.com/watch?v=Aw7thXWtIEc

2020. jún. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!