Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a STRAND...

Újj Dávid kérdése:

Mi a véleményetek a STRAND fesztiválról?

Figyelt kérdés

Idén elég sok előadó lesz aki érdekel és barátokkal lehet ki is mennénk. Arra vagyok kíváncsi hogy megéri-e 33 ezret fizetni arra az 5 napra? Milyen a hely, a közösség? stb

Válaszokat előre is köszi



2019. márc. 2. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Simán megéri, a balaton parton van, gondolj bele 33 ezerért kapsz egy balatonparti nyaralást is. Sok program van, napközben is vannak rendezvények, vendégek, tavaly pl pamkutyáék is, voltak humoristák is. Szóval simán megéri. Az emberek normálisak, lazák felszabadultak.
2019. márc. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nem érte meg tavaly. Mondjuk engem annyira nem érdekeltek az előadók, de barátnőmmel elmentünk. Kempingeztünk, nagyon szar volt, az utolsó nap elázott az egész sátor. Igazából a fesztiválon naponta ha 2-3 órát bent voltunk, mert bent minden nagyon drága. Szóval inkább a kisbolt előtt ittunk és beszélgettünk, onnan messze volt maga a fesztivál, későn indultunk mindig, lekéstünk mindent. Felesleges volt ezért kifizetni a jegyet :D
2019. márc. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!