Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy kell letiltani egy...

Hogy kell letiltani egy alkalmazást a play áruházból?

Figyelt kérdés

Hát sajnos kijelenthetem, hogy függő vagyok :( méghozzá tiktok függő. Akkor elmesélem: 12 évesen letöltöttem ezt az alkalmazást, már volt letörölve, de újra és újra késztetést éreztem újra letölteni. Nem bírtam megállni, hogy ne töltsem le, ezért nem telt el 2 nap, már töltöttem újra le. Sokszor ezt tettem, hogy letöröltem és újra meg újra letöltöttem :( nem bírtam. Függő VAGYOK. Mostanában rettentő sokat kellene tanuljak, mert ugye vizsgák stb. Dee el kell mondanom az igazságot nektek.. Én ahogy hazaérek a suliból nekiülök tiktokozni és estig nyomom :( Ez az igazság, így megfeledkezek a tanulásról és időm sincs már.

Hogy mi motivál engem, hogy tiktokozzak? Hát sajnos a lájkok. Igen. és a sok követő és az a tudat, hogy egyre csak több és több lesz belőlük. Ezért nem tudom abbahagyni. Kérlek titeket segítsetek lebeszélni erről. Kérlek. És az igazi kérdésem az lenne, hogy hogyan is lehet letiltani egy alkalmazást play áruházba? úgy hallottam van rá valami opció.. Na ez a kérdésem.

btw most 16 éves vagyok.



2019. márc. 7. 14:19
 1/2 A kérdező kommentje:
Najó. Úgyértem, h9gy letiltani, hogy ne tudjam csak úgy letölteni újra, hanem hogy kérjen hozzá jelszót vagy ilyesmi :D
2019. márc. 7. 14:21
 2/2 anonim válasza:

Szia! Régi a kérdés, de érdeklődnék mire jutottál. A lányom állandóan nyomja és szerintem már függő.

Valahogy le szeretném tiltani a telefonjáról. Tavaly már egyszer bele estünk ebbe akkor fel tudtam oldani a telefonját töröltem a videóit és amikor szembesült vele, hogy törölve van akkor mondtam, hogy biztosan az adminok amiért kiskorú azért törölték. Egy jó darabig aztán nem is foglalkozott vele, de most megint letöltötte és tanulás helyett is nyomja a telefont. Most már az lesz, hogy míg dolgozok elviszem a telefonját magammal és addig kénytelen tanulni vagy amit szeretne, de ne a tiktokon élje az életét.

2020. ápr. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!