Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerettek szerepjátékozni?

Szerettek szerepjátékozni?

Figyelt kérdés

Valakinek nincs kedve? c:

És nem, nem szex szerepjátékra gondolok xDD Animések és a többiek biztos tudják mire gondolok^^



2019. márc. 15. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet szó róla.

Melyik sorozatra gondoltál, ha abból?

Ha nem, mi a téma?

Meg milyen jelleggel?

Valamint lehet én vagyok műveletlen, de szex szerepjátékról még nem hallottam...

2019. márc. 16. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ. Fiú vagy?
2019. márc. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1: A téma azután jönne, miután közösen megegyezünk valamiben, én mindenre nyitott vagyok, de persze előre így nem tudhatom én se, te se, hogy mik azok a filmek/sorozatok/animék/könyvek amiket szeretünk^^

Írok egy példát, hogy mi az én szerepes műfajom (nagyon alap lesz, csak rögtönzök):


Evan:

A szomszéd srác kérdőn oldalra billentette a fejét.

- Miről szól? - kérdezte, mire védekezően felemeltem a kezeimet és megráztam a fejem.

- Ne tőlem kérdezd, haver - mondtam, majd kisétáltam a konyhába, de közben fél füllel hallgattam a beszélgetést.


És nyugi, nagyon sokan képesek mindent félreérteni, csak azért írtam ki, hogy biztosra menjek, és tényleg ilyen szerepesek írjanak, ne kanos férfiak, meg ilyenek. De látom neked nem így jött le, nem értem miért, de mindegy is.


Ha felkeltettem az érdeklődésed, akkor adok meg elérhetőségeket, ha esetleg írni akarnál valahol (vagy bárki, akit érdekel még)^^ : Skype (itt vagyok fent a legtöbbet, szóval itt lenne a legaktuálisabb) - anonymus016

Tumblr: internationalalien

Facebook: Viki Krecs


#2: Lány vagyok :'D Miért függ attól, hogy valaki fiú-e vagy lány? Lol

2019. márc. 16. 15:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert én lányokkal szerepezni egyszerűen nem tudok. (de amúgy meg elsőre azt hittem, hogy az egyik fiú ismerősöm vagy, mert neki is tiszta ilyen az írás stílusa :D)
2019. márc. 18. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én benne lennééék
2019. máj. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Milyen témákban utazol? :)
2019. nov. 20. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem tudom hogy aktuális-e még de én szívesen játszanék veled ^^
2019. dec. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!