Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok ajánlani YAOI mangákat?

Tudtok ajánlani YAOI mangákat?

Figyelt kérdés
Rutta to kodama, Ten Count, Boku no ano ko, Konya mo nemurenai, ilyesmikre gondoltam, de más fajták is jöhetnek :D

2019. márc. 15. 18:56
 1/2 reitachan válasza:

Huu...sokat tudnék ajánlani, és ahogy látom nem rettentenek vissza azok a bizonyos jelenetek:)

nos néhány: Royal Servant, If you hate me that much, Viewfinder, Super Lovers

akkor itt egy oldal,én itt körül szoktam nézni: [link]


és ha esetleg érdekel: the grandmaster of demonic cultivation ez eredetileg egy light novel, de most készül belőle manga, és idén lesz az animéjének 2. évada is, a light novalre kirakták a 18+ figyelmeztetést, a manga és az anime viszont shounen ai csak-nagy szomorúságomra...XD...

remélem segíthettem, előre is jó szórakozást:)

2019. márc. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Aw, a konya mo nemurenai egyik orok kedvencem :3 ha meg nem olvastad a sensei tobbi muvet, akkor ott van pl az Ashita wa docchi-da! es a Honto Yajuu.


Csemegezz:

Neon sign amber, Hana to usagi, hana no mizo shiru, brother auto-spot, here u are, last paradise, h&h roman company never understand/out of control, at the end of the road/what lies at the end(yupp, raszoktam a szep rajzolasu webcomicokra~)


Ha eszembe jut meg valami akkor majd meg kiegeszitem :D

2019. márc. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!