Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Yaoista lányok?

Yaoista lányok?

Figyelt kérdés
Ti mit szerettek benne a legjobban, illetve hány évesek vagytok?

2019. márc. 24. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Hadd tanuljak, mi ez?
2019. márc. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
14%
Ez engem is érdekel. Mi ez? Valami vallás?
2019. márc. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lányok?

Kategória pls

2019. márc. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A yaoi lényege a fiúk közti szerelemi és szexuális kapcsolat. Ez homoszexualitás. 😊
2019. márc. 24. 10:32
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ja hogy lányoknak szól. Hát szerintem inkább az egyéb kérdésekbe írd, mert itt főleg fiúk vannak.
2019. márc. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem mind ugyanazt szeretjük benne.Miért kérdező te miért nézed/olvasod?
2019. márc. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Elárulom mit NEM szeretek. ha nyivákolnak, sírdogálnak, pirulgatnak benne mint egy szűz kiscsaj, vagyis nincsenek férfiból.. És nem, nem csak a szex a lényeg benne.
2019. márc. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 KarolinaSarosi válasza:

Szia!

Mindenek előtt szeretném tisztázni hogy én inkább Shounen Ai-os vagyok bár a legtöbb ilyen manga is már a yaoi-ba tartozik.

Én elsősorban ha kiválasztok egy yaoi-s mangát mindig megnézem hogy az mennyire erőszakos mentalitású.

Az első yaoi-s mangám a Tadaima Okeari volt ami szerintem kezdésnek egy nagyon gyönyörű manga.Én eleve az a lány vagyok aki meleg párt így amikor beköszöntött az otaku korszakom az volt az első hogy yaoi-t fogok olvasni.Visszatérve a mangára és magára a kérdésre pedig azt mondanám hogy én csodálom azt hogy két férfi fel meri vállalni hogy ki is valójában.Az amikor pedig még gyermeket is fogadnak örökbe vagy talán szülnek (aahhh csodálatos Love is an illusion😻) az még nagyobb csoda.

Mindezek mellett említésre méltó az is hogy nem minden yaoi-s mangát szeretek.Irritálónak találom például ha a fiú/férfi azaz az uke már túl nőies.Egy uke hiába a befogadó fél maradjon fiús/férfias.

Aki most kezd yaoi mangát/animét nézni a következőket nagyon ajánlom:

Manga:

-BJ Alex

-Tadaima Okeari

-Blood Bank

-Love is an illusion

-Till our lips touch

-Lick me like me

-K’s secret

-I’m no match for him

-Here U are

-Royal Servant

-Tied up in twins


Animék:

-Super Lovers

-Love Stage!!

-Hitorijime my hero

2019. ápr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!