Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szefinek Titok sorozatának 3....

Szefinek Titok sorozatának 3. évadában hogy van ez? (bővebben alul spoiler-esen)

Figyelt kérdés

ugye az van, hogy az évad elején az erdőben Szefit elkapta a slenderman és aztán kiderül angliában, hogy semmi ilyen nem történt vele. annyira nem, hogy nem érti mit zagyvál össze Castiel arról a túra utukról. később meg vele vannak a bajok, hogy nem tudja ott volt vele a barátnője, amit Castiel látott...próbált külsősnek szólni, aki a párhuzamos univerzum témáját vette elő, amire szerintem lehet alapozni. szerintetek, benne van az, hogy mindkettejüknek egy másik lénye van egy adott helyen és időben?


kíváncsi vagyok mit gondoltok erről. rem van itt olyan aki követi a sorozatot :)



2019. ápr. 1. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem amikor remeg a szoba akkor kerülnek át másik dimenziókba és az alteregóik is keverednek. Tehát mikor az üres szobát is meglátta ugye azért lepődött meg mert előtte néhány perccel még teljesen máshogy lehetett berendezve. És ahogy átszűrődnek dolgok lehet saját magukat hallják mászkálni a másik dimenzióban, ebből ki lehetne hozni jó kis sztorit.

A slenderman cuccot szerintem innentől hanyagolni fogják viszont a legutóbbi részben lévő lény meg valami dimenziók közti entitás lesz.

2019. ápr. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy lehet tényleg az lesz hogy a slenderman is létezik minden dimenzióban csak más néven van a köztudatban.
2019. ápr. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És ezért nem tudja Szefi hogy miről van szó. Mint a 69es póz :D
2019. ápr. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ez érdekes amit írsz. én a remegéses dolgot parára és fejvesztésre tettem, hogy csak az lesz belőle.

azon nem is agyaltam, hogyan rendezőtek át a dolgaik a lakásban. ment a zöld :) köszi, hogy megosztottad velem gondolataid!

2019. ápr. 1. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!