Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen ismert esetek vannak,...

Milyen ismert esetek vannak, amikor egy nagyobb bakija egy színésznek megzavarta, esetleg tönkre tette az előadást (akár általatok tapasztalt vagy valami, amit nézőként láttatok vagy hallottatok róla)?

Figyelt kérdés

Valahányszor színházban voltam, gond nélkül lement a darab; ha valaki bakizott is, nem vettem észre, mert nem zavarta meg a darabot.


De még hallásból se ismerek ilyen sztorit; mégis sok filmben bemutatnak elbaltázott előadásokat (nem valós történetek).


A való életben van "híres" példa arra, hogy egy színész nagyon durván bakizott vagy gyakran a súgógép segítségét kérte, esetleg nevetőgörcsöt kapott vagy hasonlók, ami megzavarta az előadást vagy véget vetett neki?


Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!



2019. ápr. 5. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Hu, valamiért nem enged linkelni, de A youtubeon "Leghumorosabb bakik-Molnár Piroska, Shell Judit, Szervét Tibor" címen találsz ilyen storyzgatós videót. Egyébként közönségtalálkozókon szoktak ilyeneket mesélni.
2019. ápr. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Adtam zöld kezet.
2019. ápr. 9. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!